KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ali ako Raiffeisen ima iste namjere…onda ovo ide i ispod 900 kuna… vidjet ćemo večeras tko je prodavao prošli tjedan veće količine pa ćemo znati…

Ma svasta. Pa nebi 200kkom prodavao ovako.


Moj target je 800 – 820 kn ..[huh]

Cekaj samo cekaj.
Pazi da ne ostanes bez icega.

Mea parvitas.


KD i Raiffeisen… ako se KD iskrcava do kraja…još jedan ovakav dan…i njih nema…ali ako Raiffeisen ima iste namjere…onda ovo ide i ispod 900 kuna… vidjet ćemo večeras tko je prodavao prošli tjedan veće količine pa ćemo znati…

Tesko da rajf hoce sa svojom kolicinom ici van na takav nacin, a ako jesu -nemam komentara, stvarno su glupi, ovo vise neko izlazenje pod hitno, ako si necime sprijecen, mozda i rejfu brokeri spiskali lovu
[lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Moj target je 800 – 820 kn ..[huh]

Baš me zanima kojom si analitičkom metodom dobio ove cifre….ajde postiraj pa da i mi ostali nešto naučimo…ili je to onako zdravo seljački …iz glave…


Moj target je 800 – 820 kn ..[huh]

nadam se da ne mislis ozbiljno

najvrednije stvari u životu su besplatne

_Mrzljak_:

Moj target je 800 – 820 kn ..[huh]

nadam se da ne mislis ozbiljno

Ma druka covjek..

da, ovisi tko prodaje…i kolko mu love treba i kad…ako recimo prodaje Raiffeisen…i treba mu hitno lova…ne vjerujem da će čekati da mu skidaju na ovim razinama (a možemo vidjeti da i kupnja više ne lupa tolko po asku…svi špekuliraju i htjeli bi što jeftinije)…moglo bi se dogoditi da se počne udarati s većim količinama po bidu…
više ne znam šta bi rađe…ja sam ušao po 950 kn…casha nemam…ako padne ispod 900…čini mi se da ću morat nešto prodavat da još kupim…


čini mi se da ću morat nešto prodavat da još kupim…
[/quote
Kolega, a sto biste prodali ako nije tajna? Nije valjda omiljenu dkvs, imam i ja toga jos nesto…
[lol] [lol] [lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

_Mrzljak_:

Moj target je 800 – 820 kn ..[huh]

Baš me zanima kojom si analitičkom metodom dobio ove cifre….ajde postiraj pa da i mi ostali nešto naučimo…ili je to onako zdravo seljački …iz glave…


mislim da u ovakvim sitacijama ne pomaze anliticka metoda niti bilo bilo kakvi fundamenti kao ni Arapov pdf izvod sa ocekivanim prinosima .
samo se nadam da ce stati na onih 920 kn .

najvrednije stvari u životu su besplatne

ne…ono je kokoš koja nese zlatna jaja…ono bi mogao samo dokupljivat…a osim toga sjajno se drži u ovo mračno doba na burzi…
odluka šta prodati bila bi teška…i zato sam rekao da ne znam ni sam šta bi rađe…jer KOEI ispod 900 mi zvuči kao dokup iz bajke…ali nikad se opet ne zna…možda i toga bude…
no, da odgovorim na pitanje…vjerojatno HT…imam ga i previše…ne znam ni sam više kolko paketa s IPO-a imam…a još se i preko burze sakupila fina količina…

Ja isto svoj ht mjerkam vec od petka ali i njega mi nekako zao[cry]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

da…svega je žao kad je ovako…
zapravo…najbolji bi bio svježi kapital…al nema se…presušili svi izvori…[bye]

U minusu sam 5% ali nikad nisam bio mirniji s dionicom u minusu [smiley]

New Report

Close