KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
373,69
14.574
39
370,00
372,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Cijela burza je fokusirana na KOEI ,ljudi rasprodaju svoje portfelje i ulaze u KOEI

Odakle ti to? Govoriš napamet.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ANRICOM: ” Cijela burza je fokusirana na KOEI ,ljudi rasprodaju svoje portfelje i ulaze u KOEI ” Odakle ti to? Govoriš napamet.
[/quote
Ma nemoj, prodala sam sve osim ht a znam da nisam jedina.
@ Fisherman -709 kom do 999,99

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

ako neko moze prvih 10 k/p plz

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

Evo…

mislija sam prvih 10 na k/p ali fala svejedno

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."


Ma nemoj, prodala sam sve osim ht a znam da nisam jedina. @ Fisherman -709 kom do 999,99

Rekao sam Anricomu, a ti odgovaraš, ne vjerujem da si prodala ijednu dionicu zbog KOEI.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


mislija sam prvih 10 na k/p ali fala svejedno

Nazalost imam samo top 5….

Ma ljudi rasprodaju koliko su god dugi i siroki. Ja sam i HT prodao nebi li se dočepao 950 !

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

prodao INA-R-A po 2530×17 i kupio KOEI-R-A 950,01×40

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ANRICOM:

Cijela burza je fokusirana na KOEI ,ljudi rasprodaju svoje portfelje i ulaze u KOEI

Odakle ti to? Govoriš napamet.


Ti kolega očito nisi u toku zbivanja


Rekao sam Anricomu, a ti odgovaraš, ne vjerujem da si prodala ijednu dionicu zbog KOEI.

A kako da ti dokazem, jucer tisak, danas blsc, a da pratis stalno topic vidio bi da sjedim na njemu pola godine. Kupovala ga u cetvrtak po 110*, jucer na 1030, danas na 950 vec 3 puta i jos sam na bidu u onoj hrpi sa zadnjom lovom pa idem na odmor posljie toga[rolleyes]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Ako se Hypo iskrcavao ,po zbroju dionica bi to moglo biti tu negdje.Sumnjam da imaju više od 2000 kom.

New Report

Close