KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kolko još tih komada ima?jel broji tko?
moglo bi bit da se još netko iskrcava osim Hypa…

Erste bank[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Po sebi znam da dosta margina podignuto na koei ( meni nisu dali zato sto ih bilo vec pod kapu), banka sad zbog margin call-a prodaje bez sentimenta i obzira na cijenu, to je to plus trejderi, ali sve to ne dugog vijeka, kod koga cete kupiti kad ode hipo? I ne treba se zavaravati u vezi Floricica, da je on odluci prodati mi bismo saznali zadnji, samo hipo radi to na tako glup nacin….[kiss]

ista prica na vecini dionica,koji ku… radi ovaj hypo i samo da on izađe van i eto nas u oblacima
koei dlkv ptkm itd,ali koliko god mi je nerazumno njihovo iskrcavanj koje traje vec sigurno pola godine pogotovo kod ptkm na razinama ispod 300 kuna,mora se priznati da sa su oni s tim potezima apsolutni pobjednici u 2008 bar za sada,tako da ih i ja vise ne promatram kao skupinu brucosa na faksu koji nemaju pojma sta rade a isto bi i preporucio vama


marcipan: ” kolko još tih komada ima?jel broji tko? moglo bi bit da se još netko iskrcava osim Hypa… ” Erste bank[lol]

dobra[thumbsup]
imam pouzdani info da puno ljudi povlači sredstva iz KD fondova…reklo bi se rekordan broj ljudi…pa možda oni prodaju…
ja jučer kupio nešto po 950,00…i danas čekam ispod 950 kn…pa ak prođe ja sretan…tko god da prodaje…[wink]

koliko oni imaju


Erste bank[lol]
Da barem, tako stignemo otkupiti dobro domace poduzece po disk cijeni, a i trederi da ne ostanu bez posla. Cini mi se da je hipo gotov?

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


koliko oni imaju

39 652 komada

Nazovi u sda pa pitaj za stanje na Koei

a jeb* t* ne gine nam 6 mj


a jeb* t* ne gine nam 6 mj

ne mora bit da prodaju KOEI…možda prodaju PTKM…[wink]

Ovaj tko prodaje em je neumoran em ima municije ko Rambo 1,2 i 3 zajedno (film) stigla nova 1000 ali po malo višim cijenama.

doodd:

a jeb* t* ne gine nam 6 mj

ne mora bit da prodaju KOEI…možda prodaju PTKM…[wink]


jel ti to mene malo zahebavaš
[smiley]

Vaš link[thumbsup]

New Report

Close