KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 01:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovaj što prodaje moga bi prodavat i znatno skuplje , ali šta ćeš rekli bi kratke pameti…….

još 1000 kn

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


Tko god prodaje na 1000 svaki put se odvaži staviti sve više kad vidi da ide, trenutno je stavio 304 kom da vidimo sad do kad će izdržati.

maksimalno dok ja prodam IGH po 12+ da dodjem do casha[smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ošlo u 11.11 min. Čak mu se i nudi 50 kom na kupnji po 1000, da vidimo koliko će sad staviti na prodaju.

mark1:

Ovaj što prodaje moga bi prodavat i znatno skuplje , ali šta ćeš rekli bi kratke pameti…….

još 1000 kn

?????????

markiću sine makni svojih 18 komada. dosadan si

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Ode transakcija od 1226 komada po 1000 kuna netko se iskrcava po dogovoru sa nekim

Mislim, da je time aukcija za danas zavrsena?[smiley2]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

markane sad sam ti bezveze srušio cijenuza tvojih 18 kom.. to ti je tak kad si dejtrejder-amater

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Skuplja se kolicina opet na 1000. Vjerojatno ce opet iskrcavanje.

Mea parvitas.

možda hypo? Svašta pa zadnjih 6 mjeseci je iznad 1000 Kn. Promet je preko 4 milijuna danas. Onaj ko kupuje sigurno nije blesav!

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

onaj tko kupuje kupovao je i po 1.200 i po 1.300kn, a po svemu sudeci, hypo je sljedeci tjedan OUT !
ako se u to jos uklopi i pobjeda hadezeja, evo nas opet na 1.300 uskoro… ovo nije poziv na kupnju, niti garancija, ali je u najmanju ruku poziv na HOLD[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”


markane sad sam ti bezveze srušio cijenuza tvojih 18 kom.. to ti je tak kad si dejtrejder-amater

Jel ti to meni se nešto obračaš.????? Sasvim kriva adresa ,a ako ti daytredas tvoja volja , samo neznam koliko ti je uspješno ako radiš ka ono jučer čime si se hvalio. Dečko zelen si još ,ali drago mo je da zarađuješ ….
Za tvoj info Končar kod mene u znatnoj količini po cijeni od 160,oo kn. pa ti trejdaj.

New Report

Close