KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 05:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo ga napokon u plusu,po mom mišljenju jedna od perspektivnijih dionica na tržišt JIE EUROPE.POZDRAV SVIMA


davids: ” Intenzivno razmišljam da uđem malo u ovu dionicu pa me malo zbunjuje ova analiza,imate li vi možda kolega neko objašnjenje,hvala unaprijed ” svjezi cash ili prodajes IGH ?[smiley2]

to i mene zanima[smiley2][smiley7]

al u svakom slucaju, koei, na ovim razinama, sjajan za ulaz….[smiley7][smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

..može li netko poslat omjer K/P?Hvala [smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

a to kolega davids igra flasera na meni..pa me prati po podforumima


..može li netko poslat omjer K/P?

Evo za kraj-

Sory krivo poslah:


..može li netko poslat omjer K/P?

kupnja 7034

prodaja 4578

Samo što na kupnji stoji onaj nalog od 5000 komada radi balansa[smiley11]

“Početkom iduće godine Končar će pustiti u rad prvu vjetroelektranu u zaleđu Splita (na Pometenom brdu), gdje će ih ukupno izgraditi 16«, najavio je predsjednik Uprave Darinko Bago na savjetovanju Hrvatskog ogranka CIGRE-a (Svjetske organizacije za velike elektroenergetske sustave) u Cavtatu. Končar prvi u Hrvatskoj razvija vlastitu vjetroelektranu.

Razvijaju i novi model gradskog i prigradskog vlaka, koji će potkraj 2008. predstaviti domaćem i stranom tržištu. Očekuju da će to biti njihov novi izvozni proizvod, jer svjetsko tržište takvih vlakova vrijedi čak 11,2 milijarde eura. Velike izvozne planove imaju i s niskopodnim tramvajem, koji se već dokazao na domaćem tržištu, jer je Grad Zagreb nakon 70 isporučenih naručio i 70 novih.

»S tim proizvodima osigurali smo budućnost Končara za idućih sedam do deset godina«, rekao je Bago.
Prema njegovim riječima, lani je dobit porasla 39 posto, a izvoze polovicu proizvodnje, pa ne čudi da im je vrijednost dionice od 2003. porasla za čak 1831 posto. ”

http://www.vjesnik.hr/html/2007/11/08/Clanak.asp?r=gos&c=5


Samo što na kupnji stoji onaj nalog od 5000 komada radi balansa[smiley11]

omjer K/P vec mjesecima nije bitan pokazatelj na ovoj dionici; ono sto je najbitnije to je navedeno u gornjem postu kolege Croblacka, a to je izvjesna buducnost poslovanja;
a kupci ce povremeno drmati po prodaji, i obratno-ocekujem da ce HYPO lupiti po bidu cim se opet priblizimo 1.300kn… sto me uopce ne zabrinjava, dapace-ukazuje da je ova cijena PRENISKA
nadalje, ako pogledamo trenutne naloge na prodaji, prva tri mi izgledaju “trejderski” – nekome uletilo na 1.100 pa sad prodaje po 1.190

ovdje, kao i na par drugih dionica koje pratim, primjecujem da veliki ne prodaju po ovim diskontnim cijenama koje gledamo zadnja dva tjedna

a gornji post kolege Croblacka, valja popratiti i jednim lijepim graficem:

ANKETA:
– da li biste na temelju ovog grafa donijeli odluku o kupnji ili o prodaji dionica KOEI, ili samo HOLD ?

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ne želim se praviti pametan, ali prodavati ne mislim. Pa 1300 dosežemo svako malo i odbijamo se o nju. Dočim krene proizvodnja nove serije tramvaja za Zg. i isporuka tramvaja na probu u Helsinki tržište mora reagirati. Te vijesti prebaciti će fokus na KOEI pa će se cijena sigurno oporaviti.
Koliko još puta moramo probiti 1300, a da se ne odbijemo nazad[smiley10]? Nadam se, ne još puno puta!

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Malo iz Vjesnika

Vaš link

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close