KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 13:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Većeras oko 21 i 40 pogledajte poslovni klub,bit će vrlo interesantna tema-MMF!
fisherman,vidim da se danas mučiš,evo te po drugi put.Nadam se da te moderator neće ponovno izbrisat..[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

ah kaj reći..sjedi i čekaj dno..i onda ponovo u kupnju..nema prodaje nema predaje


ah kaj reći..sjedi i čekaj dno..i onda ponovo u kupnju..nema prodaje nema predaje

kolega, dobar savjet, ali mislim da je jos jucer popodne superseded… mislim i nadam se da vise ne idemo nize[smiley11]

“Please, God, Just One More Bubble.”


vedric: ” ah kaj reći..sjedi i čekaj dno..i onda ponovo u kupnju..nema prodaje nema predaje ” kolega, dobar savjet, ali mislim da je jos jucer popodne superseded… mislim i nadam se da vise ne idemo nize[smiley11]

Joj bojim se ako se ovi veliki nalozi na prodaji počnu istresati a još malo ako se malo malih ugura između njih ode to …..


Arap: ” vedric: ” ah kaj reći..sjedi i čekaj dno..i onda ponovo u kupnju..nema prodaje nema predaje ” kolega, dobar savjet, ali mislim da je jos jucer popodne superseded… mislim i nadam se da vise ne idemo nize[smiley11] ” Joj bojim se ako se ovi veliki nalozi na prodaji počnu istresati a još malo ako se malo malih ugura između njih ode to …..

to stoji, ali morao bi stvarno biti mazohist da sada ides zrtvovati 600-700 dionica po bidu… ja upravo trenutne naloge na prodaji po ovim cijenama, kao takve vec smatram “istresanjem”… to mi se cini kao djelomican zahtjev na kompromis prodavatelja kojemu se ocito zurilo ovih dana, tipa “evo ti po 1.194kn, ispod cijene, al po bidu ti bas vise i nedam!”

NADAM SE DA SAM U PRAVU[smiley6]

inace, jucer je RSI naglo pao ispod 30, ako nista drugo, nadam se bar malom odbijancu… evo u prilogu stanje za zadnjih mjesec dana, te za tri mjeseca da usporedimo da li bi se ciklus mogao slicno ponoviti

“Please, God, Just One More Bubble.”

evo sve kaj sam rekao nam pokazuje graf…men je osobno žao kaj isam iskoristio peak..ali ne svojom greškom ..nego ..brokeri iz zabe se ne javljaju..

žalio sam se na njih već u više navrata…očekujem bitno poboljšanje kod njih…ukupno u tom sektoru..

sad kad vidim kako ovo pada mi je drago sto sam prodao na 1300….gubim zivce na DDJH pa mi ne treba i KOEI da na kraju dozivim i srcani….sretno onima koji su jos u koei….mislim da je nezasluzeno ovdje gdje je…..

DOKUP!

Treba imati takvu dionicu koja jede živce kao KOEI i PTKM, ali kad dođe naših 5 min. bit će to ekspozija.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Bit će nuklearna bomba


Treba imati takvu dionicu koja jede živce kao KOEI i PTKM, ali kad dođe naših 5 min. bit će to ekspozija.


Bit će nuklearna bomba

—da, bomba je upravo “pala” i eksplodirala


Prema dosadašnjim pokazateljima današnji dan dosegao je svoj vrhunac crvenila ,sutra bi već trebalo bit šareno…[smiley1]

…moram se malo pohvalit s jučerašnjom prognozom….[smiley1]…iako zasad nismo među plavima bitno je da je krenulo na bolje….[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

koei je najperspektivnija dionica na hrv tržištu,kad se pogleda sigurnost i profit,ima još puno prostora za rast.nemam ih puno,al za početak dosta.pozdrav džombama..gušter..

New Report

Close