KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.poslovni.hr/58325.aspx

stglo 3Q FI … na zse ..

Malo je ovakvih firmi u Hrvatskoj


http://www.poslovni.hr/58325.aspx stglo 3Q FI … na zse ..

Sta po drugi put[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


_Mrzljak_: ” http://www.poslovni.hr/58325.aspx stglo 3Q FI … na zse .. ” Sta po drugi put[smiley9]..

hm isprika .. ja sam ga sad vidio , nakon ovog članka …

1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,17 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 14,95 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 278.928 10,84 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 212.346 8,26 Skrb. račun
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,28 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 125.310 4,87 Skrb. račun
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 108.305 4,21 Skrb. račun
8. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 39.902 1,55 Skrb. račun
9. KONČAR D.D. 35.511 1,38 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 32.985 1,28 Skrb. račun
Ukupno: 80,80

Končar DD vlasnik je svih dionica Končar Električna vozila. Šta sad kad radnici kupe dionice Končar Električnih vozila, kako se to reflektira na cijenu dionice KOEI-a? Mislim, s obzirom da Končar Električna vozila nose lokomotivske i tramvajske ugovore?[smiley11]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Jadni Hypo je u dva dana uspio prodati samo 22 dionice[smiley16] , ali je PBZ podebljao za 133 komada.

The HRK957.3m deal with TZV Gredelj within the Crotram project to deliver additional 70 low floor trams alongside the HRK500m deal in consortium with Dalekovod to upgrade the electric traction system for HZ and HRK444m hydro power plant Lesce construction project certainly bode well for the company’s top-line performance going forth

kako nas nilski zadržavaju končar se još i predobro drži…samo pogledajte dlkv..kako se tamo lupalo po bidu oko 1200 kuna..a di smo došli skoro do 2000…a pitanjeje gdje ćemo stati


Končar DD vlasnik je svih dionica Končar Električna vozila. Šta sad kad radnici kupe dionice Končar Električnih vozila, kako se to reflektira na cijenu dionice KOEI-a? Mislim, s obzirom da Končar Električna vozila nose lokomotivske i tramvajske ugovore?[smiley11]

Kad radnik postane dioničar on je automatski više motiviran za efikasan rad,sebe osobno ali i njegove okoline što u konacnici donosi veću produktivnost i dobit firme,konačno i veću zaradu po dionici.Kako je KOEI većinski vlasnik gore navedenih društava,tako bi i on u konačnoci trebao profitirat.To je moje mišljenje, svaku dobronamjernu ispravku prihvačam…[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


fisherman: ” Končar DD vlasnik je svih dionica Končar Električna vozila. Šta sad kad radnici kupe dionice Končar Električnih vozila, kako se to reflektira na cijenu dionice KOEI-a? Mislim, s obzirom da Končar Električna vozila nose lokomotivske i tramvajske ugovore?[smiley11] ” Kad radnik postane dioničar on je automatski više motiviran za efikasan rad,sebe osobno ali i njegove okoline što u konacnici donosi veću produktivnost i dobit firme,konačno i veću njegovu zaradu po dionici.Kako je KOEI većinski vlasnik gore navedenih društava,tako bi i on u konačnoci trebao profitirat.To je moje mišljenje, svaku dobronamjernu ispravku prihvačam…[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

@Alfon[smiley2][smiley2][smiley1]
Ali idu li onda dionice KEVa, INEMa i konstrukcija na burzu? U prvu kotaciju? Zna li se šta o tome?
Po uvjetima prodaje vidjeti će mo šta dalje. Možda ih precjene da zaj… radnike. … još jedanput…. [smiley10]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Koliko je meni poznato radnicko dionicarstvo je sprovedeno u DLKV,pogledajte gdje je bio prije dvije godine a gdje je danas[smiley2]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close