KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 17:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

koncar je izgleda podlozan korekciji trzista, ali ne i euforiji rasta, e pa nemoze to tako!

“Please, God, Just One More Bubble.”

Narastao bi KOEI sam ga svi koče,ali budite strpljeni

Je da ga koče ali malo ih ima koji su zakočeni tj. kupnja je nikakva jedan veći nalog da se lupi po bidu ode ispod 1200 kn.

Pa neće nas valjda tako dotući.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Prodao danas 25%, stavio u ATPL, nazalost nije samo stvar u Hypu, nego trenutno o nelikvidnosti.
I na DLKV je bio hypo, pa je rastao. Jel zna netko ista o 3Q?

Molim za jednu informaciju znam da i Končar ima isti problem kao Petrokemija HYPO
Zanima me dali je Hypo pojačao intezitet prodavanja u zadnjh 15 dana
Hvala

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


koncar je izgleda podlozan korekciji trzista, ali ne i euforiji rasta, e pa nemoze to tako!

a bio je moja najjaca uzdanica….predugo sam u njemu da sada idem van,ali….[smiley6]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

gorane koliko ja pratim oba dvije dionice imaju jednak problem samo sto je petrokemija u puno boljem polozaju nego koei i to u puno puno boljem treneutno koei je odlicna firma ali je problem likvidnos ako hipo nastavi i proda sve sto ima u koei-u to je nekih 35000kom to je nekih 40mil trzisne vrednosti dok udio hypa u ptkm sa danasnjim danom iznosinekih14mil ako nastave i istovare se do kraja a u ovim trenucima ptkm je likvidnija dionica autor ovoga teksta ima koei molim vas forumasi bez ljutnje

ajmo svi sada plakati zasto KOEI ne raste a “drugi” rastu.
camili su ljudi i u LKPC na ispod 3000 dok je LKRI uzljetala ko sojuz pa pogledajte gdje je danas LKPC.
poslije stagnacije mora doci rast – nilski konji ne zive vjecno.
eto, valjda sam unio malo optimizma na ovaj vjetrovit, hladan i kisni dan [smiley2]

zna li se gdje taj hipo zivi? mozemo li nas nekoljko nesto poduzeti u fizickom smislu?[smiley2][smiley2][smiley2]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


gorane koliko ja pratim oba dvije dionice imaju jednak problem samo sto je petrokemija u puno boljem polozaju nego koei i to u puno puno boljem treneutno koei je odlicna firma ali je problem likvidnos ako hipo nastavi i proda sve sto ima u koei-u to je nekih 35000kom to je nekih 40mil trzisne vrednosti dok udio hypa u ptkm sa danasnjim danom iznosinekih14mil ako nastave i istovare se do kraja a u ovim trenucima ptkm je likvidnija dionica autor ovoga teksta ima koei molim vas forumasi bez ljutnje

sto se tice cifre od 40 mil, vidjeli smo puno puta sto “veliki” mogu napraviti ako se odluce na kupnju, a ne zaboravimo da je KOEI dionica koja sacinjava crobex i pravi blue chip te se ne bih iznenadio da se likvidnost drasticno promijeni. a i logicno je da nitko ne zeli nilskima dati vise nego zasluzuju
[smiley1]


Molim za jednu informaciju znam da i Končar ima isti problem kao Petrokemija HYPO Zanima me dali je Hypo pojačao intezitet prodavanja u zadnjh 15 dana Hvala

ne znam kako je bilo prije, u zadnjih desetak promjena prosječno su rezali 578 kom tj cca 750tkn/dnevno

Heaven or Las Vegas

New Report

Close