KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 01:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako ste to dobro procijenili kolega ,svaka čast na znanju .Pametno je što ste izašli ,hvala na savjetu.


moram priznati dobra dionica ali ista boljka kao i jedna druga koju imam u svom portfelju ali nadam se jos koji mjesec pa ce i taj hipi izac i prestati raditi sranje ekipa sretno na koei-u[smiley2]

ocekujem reprizu Dalekovoda, nakon sto je hipi tamo izasao

“Please, God, Just One More Bubble.”


Gledam TA za končar i sve vrišti prodaj! Mislim da ide dole. Jednostavno ima resistance na 1300 već pola godine i neće pa neće. Ja sam izašao još u 7 mjesecu na predzadnjem valu i savjetujem vam da izađete dok možete na ovim razinama. Končar mora imati iznimno dobar 3Q izvještaj (što naravno neće imati) ili sklopljen neki zaista velik posao da bi se pokrenuo (neš ti meni dva i po tramvaja zvati poslom).

ovakav altruizam nisam odavno vidio na ovom forumu. hvala vam od srca[smiley7]

two bad....milosh dead


Gledam TA za končar i sve vrišti prodaj! Mislim da ide dole. Jednostavno ima resistance na 1300 već pola godine i neće pa neće. Ja sam izašao još u 7 mjesecu na predzadnjem valu i savjetujem vam da izađete dok možete na ovim razinama. Končar mora imati iznimno dobar 3Q izvještaj (što naravno neće imati) ili sklopljen neki zaista velik posao da bi se pokrenuo (neš ti meni dva i po tramvaja zvati poslom).

zbog cega mislis da 3Q nece biti dobar za KOEI na H su imali ipak 26% bolji rezultat nego lani.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Gledam TA za končar i sve vrišti prodaj! Mislim da ide dole. Jednostavno ima resistance na 1300 već pola godine i neće pa neće. Ja sam izašao još u 7 mjesecu na predzadnjem valu i savjetujem vam da izađete dok možete na ovim razinama. Končar mora imati iznimno dobar 3Q izvještaj (što naravno neće imati) ili sklopljen neki zaista velik posao da bi se pokrenuo (neš ti meni dva i po tramvaja zvati poslom).

upravo zato sam i izasao na 1300 nakon pola godine mucenja na ovim razinama…..[smiley10]
kolega febo, ipak pogledajte ponovo prosli FI, nije tako sjajno bilo….[smiley6]

DOKUP!

mislim da bi jedan dobar milijunski ugovor mogao podici ovu dionicu na puno vise razine a to i nije nerealno ocekivati.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


mislim da bi jedan dobar milijunski ugovor mogao podici ovu dionicu na puno vise razine a to i nije nerealno ocekivati.[smiley2]

ugovori vec postoje koji nisu podigli cijenu.
to je tako kod nekih dionica.
kod drugih nije pa npr. LKRI da napise da su opiturali bitve za privezivanje cijena bi otisla bar 5% gore
[smiley2]

cijena KOEI moze ovisiti o 3Q samo vrlo kratkorocno.. u danima kada fondovi ukrcavaju desetke milijuna kuna u najkvalitetnije HR firme, ne vjerujem da je bitno niti da li je 3Q za 5% bolji ili slabiji, niti da li je iskrsnuo kakav dodatni poslic za par milijuna kn… pa ovdje se radi o ozbiljnoj velikoj grupi sa ogromnim poslovima za HR mjerila, i unutar zemlje, i za izvoz…

“Please, God, Just One More Bubble.”


mislim da bi jedan dobar milijunski ugovor mogao podici ovu dionicu na puno vise razine a to i nije nerealno ocekivati.[smiley2]

Njima treba milijunski ugovor da samo pokriju troškove. Da rastu njima treba 5 milijunskih ugovora.
A tu je i psihologija mase. Končar je percipiran kao velika bivša socijalistička firma sa stabilnim
prinosima a tu je stabilnost ključna riječ. Takva firma ne skače 50% preko noći već eventualno u roku
3 do 5 godina. Može ga pokrenuti samo neka bombastična vijest koje nema ni na vidiku.
Šteta je biti sad u ovoj dionici i propuštati druge prilike koji sada zaista ima.
Osobno bih uzeo Končar samo u slučaju da dižem margin na njega kao zalog.

evo mene sa prvim postom ovdje ikad.
koliko ljudi ovdje zna na čemu končar zapravo zarađuje novce i koliki su udjelo pojedinih firmi u dobiti?


febo: ” …Takva firma ne skače 50% preko noći već eventualno u roku 3 do 5 godina. Može ga pokrenuti samo neka bombastična vijest koje nema ni na vidiku. Šteta je biti sad u ovoj dionici i propuštati druge prilike koji sada zaista ima. Osobno bih uzeo Končar samo u slučaju da dižem margin na njega kao zalog.

kolega, shvacam bit vaseg posta i ne tvrdim da nije logican, ali kretanje cijene vas demantira (pogledajte samo zadnju godinu, a da ne govorim koliki je rast zadnjih 3-5 godina) dakle KOEI vrlo lako moze u kratkom roku poprilicno narasti – tako nas povijest uci
[smiley2]


febo: ” mislim da bi jedan dobar milijunski ugovor mogao podici ovu dionicu na puno vise razine a to i nije nerealno ocekivati.[smiley2] ” Njima treba milijunski ugovor da samo pokriju troškove. Da rastu njima treba 5 milijunskih ugovora. A tu je i psihologija mase. Končar je percipiran kao velika bivša socijalistička firma sa stabilnim prinosima a tu je stabilnost ključna riječ. Takva firma ne skače 50% preko noći već eventualno u roku 3 do 5 godina. Može ga pokrenuti samo neka bombastična vijest koje nema ni na vidiku. Šteta je biti sad u ovoj dionici i propuštati druge prilike koji sada zaista ima. Osobno bih uzeo Končar samo u slučaju da dižem margin na njega kao zalog.

Haa,haa,ha,pa ti si kerefek pravi dioničar,bit će nešto od tebe za recimo 10 -15 godina…[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ps. ako do onda ne izgubiš sve uloženo…[smiley1]

POKRET OTPORA

New Report

Close