KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 07:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vedricu, kao da čitam Nostradamusa. De malo za nas neuke — pojasni.

Uf ova dionica je bonbončić na koji ću sigurno probati … mislim da se ovo isplati djeci ostaviti …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Većina najlikvidnijih dionicaje je poslije THT-a dostigla svoje maximalne cijene.Sada bi mogao doći red na KOEI.

Od 26.9. do 15.10.2007.god promet na Koei cc 25.ooo.ooo. mil kn = i to sve na prosijeku od 1298.kn!!!
Protrgovano 19.615 dionica.
Jako dobro ali nema još pomaka prema 1500 kn.


Od 26.9. do 15.10.2007.god promet na Koei cc 25.ooo.ooo. mil kn = i to sve na prosijeku od 1298.kn!!! Protrgovano 19.615 dionica. Jako dobro ali nema još pomaka prema 1500 kn.

sto je jako dobro jer ovih dana kupujem i zelim jos kupovati[smiley2]

jel moze netko nabacit K/P

“Please, God, Just One More Bubble.”

KOEI skupljajo fondovi….
Podatci za 9/2007

Vzajemni sklad Hypo South Eastern European Opportunities

KONCAR ELEKTROIND. KK 400 4,35%

Vzajemni sklad KD galileo

KONCAR ELEKTROINDRUSTRIJA D.D. 3,58%

🙂 tako da nema panike 🙂
[smiley7]


Dobro sve koje su poletile imale su neki razlog, a koji bi bio razlog da poleti i KOEI?

uvjeren sam da se salite, kolega, a ja cu krenuti sa razlozima koje smatram dobrima – ostali mogu upisati svoje razloge.
[smiley2]

– ugovor sa zg holdingom (70 tramvaja, placa leasing dakle nece biti kasnjenja)
– nekretnine uvrstene u temeljni kapital
– ulaganje u vjetrenjace (nisu don quijotovske)
– ugovori za transformatore i generatore sirom svijeta (potencijalno veliki poslovi u BiH)
– velika vjerojatnost da se dobiju novi ugovori za tramvaje (finska u prvom redu zbog ugovora vlade i patrije)
– dobri poslovi sa gredeljom oko niskopodnih vlakova
– … necu vise [smiley2], slobodno me ispravite ako sam naveo netocne info

nadu vidim u tome sto vec mjesecima niti jedna dobra vijest nije podigla cijenu, najvjerojatnije zbog vodenkonja a to je korisno kolegama dokupljivacima ovih dana. kad se cijena pokrene onda bi je sve ovo moglo kumulativno podici na lijepsu razinu.

Osim finaca biti će tu još isporuka tramvaja, ali ne bi sada o tome …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

dobro otvaranje na KOEI…pokupljeno 247 komada po 1310.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

quote=bosanac]
daj shrek objasni molim te koji je razlog zasto je danas 50% dionica odletilo za 5%…. pravi se da sam ja laik, a ti mi ljepo obrazlozi[smiley7][smiley8][smiley6][smiley7]
[/quote]

Nikad vise u dionicu koja u danu napravi vece pomake od npr: 10% (primjer DLKV jucer) -Ako nisi dayTrader ili nemas uvjete za takvo trgovanje!!!
ZASTO??? Zato jer osnovno pravilo za ocuvanje kapitala glasi: Kad ti cijena dionice padne 5% ispod kupovne, pali alarm i na minus 7% prodaj -To znaci svi koji su jucer kupili iznad 1900 u velikim su problemima, a cak i svi oni koji kupuju iznad 1800 neznam kada ce docekati bar 10% visu cijenu da nesto zarade.

Sorry sto je uzet primjer DLKV (najsvjeziji je), a neki se mora.

A KOEI izgradio je prekrasnu bazu, fino se konsolidira cijena na 1300 kn i ocekuje se solidan rast, a i DLKV kupnjom aluminija ce pridonjeti poboljsanju efikasnosti Koncareve proizvodnje i dobiti.

Ostalo je napisano.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

sudeci po zadnjoj cijeni ili je rijec o losoj firmi, ili je netko lud, ili ja sanjam[smiley5][smiley5]

jos malo pa cu si istetovirati KOEI na celu[smiley8]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Netko se poigrava i bas mu je zanimljivo. Sigurno i cita nase komentare kako si cupamo kosu i uziva u tome [smiley2]

Cuore Sportivo

New Report

Close