KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 11:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Već sam prošli tjedan zauzeo poziciju u ovoj dionici, 1287 kn.U odnosu na cijenu prije HT-a (1200) mali pomak prema gore, mislim da je sad ona na redu.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

graf nije bas obecavajuci, nadam se da nema veze s realnoscu i da ce dionica odraditi pravi rast koji zasluzuje

“Please, God, Just One More Bubble.”

Bemti kud nam ode ovaj Dalekovod a naš Končar koda ga je netko tu na 1300 zabetonirao. E a ja se dvoumio tada oko ulaza između KOEI ili DLKV i naravno loše izabrao. Šmrc.[smiley16]


Bemti kud nam ode ovaj Dalekovod a naš Končar koda ga je netko tu na 1300 zabetonirao. E a ja se dvoumio tada oko ulaza između KOEI ili DLKV i naravno loše izabrao. Šmrc.[smiley16]

nema veze [smiley6], al barem vidimo kako lako cijena moze drasticno skociti gore i kod tako velikih firmi… dolazi i nase vrijeme

“Please, God, Just One More Bubble.”


primus: ” Bemti kud nam ode ovaj Dalekovod a naš Končar koda ga je netko tu na 1300 zabetonirao. E a ja se dvoumio tada oko ulaza između KOEI ili DLKV i naravno loše izabrao. Šmrc.[smiley16] ” nema veze [smiley6], al barem vidimo kako lako cijena moze drasticno skociti gore i kod tako velikih firmi… dolazi i nase vrijeme

Evo dokupio sam,samo da me ne zatece kao DLKV pa sta bude

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Svaka čast na kupnji ni ja ne gubim nadu u Končar, jer nakon niza navedenih dobrih vijesti uskoro očekujem porast vrijednosti. Samo za sada nema o tome još nikakvih nagovještaja tome.

evo dokupila i ja nešto končara, pa valjda će i on krenuti prema gore , šta mislite

krenut ce krenut, uostalom stalno i idem prema gore, kaj ne?

Prije T-HT groznice je palo ispod 1100 kn. Danas je na 1300+. To ja smatram rastom, a raste i dalje.

Nema mjesta za ikakvo nezadovoljstvo, a ukoliko dionica skoci kao danas DLKV to je samo ugodan dodatak na ovu odlicnu dionicu [smiley2]

Cuore Sportivo

Pa kome je to u interesu da stalno druka Končar na dole???
Pa sve luduje danima a Končar mora biti na 1300!!!
Tko ima i zašto tu potrebu?
Uprkos tolikim volumenima u zadnjih dva tjedna…,a da ne govorim šta se odvija i kojom brzinom na Dalekovodu,Viru,Atlanskoj…


Pa kome je to u interesu da stalno druka Končar na dole??? Pa sve luduje danima a Končar mora biti na 1300!!! Tko ima i zašto tu potrebu? Uprkos tolikim volumenima u zadnjih dva tjedna…,a da ne govorim šta se odvija i kojom brzinom na Dalekovodu,Viru,Atlanskoj…

suti i kupuj, di ces bolje i cisce situacije [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

PA nitko ga ne druka dole jednostavno nema zainteresiranih velikih kupaca po ovim cijenama (za sada) a valjda će se i oni probuditi.

mislim da cu uzeti 20-tak komada samo kad ovi u Hiti vise srede server [smiley15]

Nije važno živjeti,već vrijediti u životu.!

New Report

Close