KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.09.2024. u 01:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
366,36
319.468
872
360,00
370,00
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

lijep promet danas…..tu cemo se kilaviti na ovoj razini, a kad pocne prodaja t-ht-a onda bi trebali malo lijepse skoknut u vis [smiley2]

DOKUP!


Opasno ukrcavanje po 1180kn

lijepo je vidjeti ovakav stabilan rast, uz 2 mil prometa, a treba uzeti u obzir da inace dnevni prometi od 5-6 mil. nisu nikakav bauk za ovu dionicu, a to cemo sigurno uskoro gledati…. i uzivati…. i brojati

“Please, God, Just One More Bubble.”

Konacno,stabilan rast i sasvim solidan promet[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Uskoro izlazim iz minusa na ovoj dionici,ukoliko me ne sj..e Hypo[smiley8] a koliko vidim na SDA imaju jos pravu eregelu[smiley6]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Evo ovaj nalog od 629 komada na cijeni 1200 kuna bi tu trebao biti kao neki osigurač zaustavljanja rasta cijene. Nakonj njega nalozi su na 1219 kn. [smiley5]

Ode i taj nalog ostade samo 220 dionica od njega. Ljep rast danas svaka čast. Već se vidi prodaja na 1228 kuna.[smiley11]

Skoro je probijen i taj nalog od 629 ostalo još 220 kom ,a onda idemo gore


Skoro je probijen i taj nalog od 629 ostalo još 220 kom ,a onda idemo gore

Da bar se to dogodi, al bojim se da nas oko 1200 čeka još nekoliko mrcina koje će se kao i obično odjednom pojaviti. Nema veze, važno da su se prometi povečali!!

dal ćemo dočekat končar u plusu ili u minusu danas…kad pogledam ove velike naloge…čini mi se da će se likvidnost povečat na puno višim razimama…baš nikog ne interesira prodaja na ovim razinama..

stoga …idemo gore…

Pa kako je jučer krenulo i sam sam danas očekivao da idemo gore s obzirom da je u zadnjim minutama kupovano po 1200 kuna a ono danas zatišje, ili se opet čeka pred kraj radnog vremena da se sve pomete do 1200. Bumo vidjeli.[smiley8]

Neće vam smetat ako kažem da će vam se ovo desit sutra? [smiley11]

ZAGREB – Ugovor o uslugama srednjeg popravka i modernizacije deset diodnih električnih lokomotiva, vrijedan više od 92 milijuna kuna, potpisat će predstavnici HŽ Vuče vlakova kao naručitelja i tvrtke Končar – Električna vozila kao izvoditelja radova. (14,00 sati HŽ, Mihanovićava 12).

No respect


Neće vam smetat ako kažem da će vam se ovo desit sutra? [smiley11] ZAGREB – Ugovor o uslugama srednjeg popravka i modernizacije deset diodnih električnih lokomotiva, vrijedan više od 92 milijuna kuna, potpisat će predstavnici HŽ Vuče vlakova kao naručitelja i tvrtke Končar – Električna vozila kao izvoditelja radova. (14,00 sati HŽ, Mihanovićava 12).

Nimalo [smiley1] Taman to treba da malo gurne gore [smiley1]

New Report

Close