KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

vratila se kupnja, iako je malo prenisko [smiley1]

idemo mi na 1000kn ? sparno i toplo vani a jos mi i burza dize zivce…..pa mi je jos toplije !

DOKUP!

Uspio sam nadokupiti po 1100 kn u zadnji tren


Uspio sam nadokupiti po 1100 kn u zadnji tren

dobro da jesi, mogo bi još..

Vidjet čemo u ponedjeljak hoče li opet dole da se nadokupi

Time želimo dodatno potvrditi neovisnost analitičkog odjela od dnevnog poslovanja banke”, kazao je Igor Kodžoman, član Uprave Hypo Alpe Adria banke, koji je najavio da će Hypo banka početi kupovati dionice hrvatskih kompanija za svoje ime, a ne samo za ime komitenata, što je i glavni motiv pozivanja na Basel II i reduciranja analiza hrvatskih tvrtki. “Ne želimo da nam se spočitava sukob interesa budući da naši alitičari komentiraju tvrtke i dionice”, kaže Kodžoman.

evo umjesto da prodaju piše da će počet još i kupovat…kad će krenut..

Opet veliki nalog na prodaji , da li je to Hypov

prodaja

1148,80 302
1148,88 8
1150,00 12
1155,50 5
1169,00 26

1148,80 302 kak možeš reći da je za firmu koja ima tržišnu kapitalizaciju 3 milijarde kuna da je velik nalog od 300 komada…

Zato što ne uspijevaju prodati veče pakete pa izlaze sa manjim

kako nemou imaju do 1000 …..2200 na kupnji,,pa kaj ne lupe.. ak um se tak žuri van..mislim da neće obni još dugo to rasprodavat…obiteljsko srebro

e da nema hypa koj prodaje ko lud…..bili bi dobro potegnuli gore…..i na ovaj nacin kupnja jaca od prodaje….maknite hypo i bili bismo preko 1300

DOKUP!

Zanimljiv promet….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close