KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 01:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Markoni,ako Hypo prodaje i kupuje ovih dana i to na razinama po cca 1.200,00kn,a tvrdiš da je on pametniji od drukera(!?),odkud si ti onda izvadio ovu cijenu od max 300 kn !?Po tome ispada da si ti pametniji i od Hypa!Tko ne želi kupovat dionice ,neka skuplja sličice[smiley1]

POKRET OTPORA


markoni: ” Hypo je pametniji od vas drukera, ta dionica vrijedi maximalno 300,00,” Kak ti tak pametan a sigurno i lijep nisi već zaradio ozbiljnu lovu i odselio ?? Kak je život nepravedan, takvi umovi, a i dalje frustrirani sa svim oko sebe….. By the way to si već napisao [smiley1][smiley1]

Ne brini ti za mene,rađe pripazi na lovu koju ulažeš na rulet, ali nisi sam, ima vas gomila i jedan pametan koji je pokrenuo ovu socijalističku dionicu.

strvinar

ponovo hypo ruši cijenu opasno, po kupnji,, dal se spemaju za danji dokup po što niže ili izlaze van do kraja.

Osobno mislim da je ovo rušenje cijene samo za dokup od stane hypo,,još malo pa će se vidjet koliko kupci vole imat končar usvom portfelju

hypo se poceo brutalnije iskrcavati na koei i dlkv, izgleda da su postali nervozni i da ne mogu vise cekati [smiley2]


Osobno mislim da je ovo rušenje cijene samo za dokup od stane hypo

ma kakav dokup, pa prodali su u zadnja dva mjeseca 10-ke tisuca dionica

vedric:

Osobno mislim da je ovo rušenje cijene samo za dokup od stane hypo”

ma kakav dokup, pa prodali su u zadnja dva mjeseca 10-ke tisuca dionica


da al su prije se tak na naglo nakrcali, s istom količinom,,,koju su sad rasprodali…zanimljivo će biti u svakom slučaju

Vedric vidim da ovo pratis,jel imas sta pametno oco li prestat ovaj potop kad se ovi iskrcaju…….ako nista ice gore kad legne neka lova od tramvaja

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ovo što se događa na KOEI mi baš nije drago….vratila se cijena na 01.05.2007.god. odnosno 3,5 mjeseca nema pomaka !!!
Ali opet kad pogledamo da je polugodišnje izv. bila odlično,potpisani ugovori za novih 70 tramvaja sa Bandićem,sigurno dosta drugih dobrih ugovora pred potpisom….
a uz to da su ogromne količine dionica zamjenile vlasnika na tim nivoma ( 1200 -1300 kn ),tako da se nadam da svi ti koji ulaze znaju zašto ulaze na tim cijenama.Jer to nisu neki mali igrači,na KOEI je prošlo u zadnja 3,5 mj. preko 100 mil.kn…
Nema druge nego čekati i nadati se boljim danima.

čak i oko 130 mil kuna,,,hypo je sad na pozicijama,,,na kojima su bili prije agrsivnog dokupa,,,rasplet situacije se čeka…teško je prognozirat,,, treba netko nazvat u hypo i pitat zakaj tolko prodaju…koei…

eura vjetroelektrana,, a i ugovor od milijardu kuna ih nije impresionirao,,sad me zanima jer se boje prevelikog rasta končara ili čega

Ipak, da se vjetroelektrane u Hrvatskoj doista počinju ozbiljnije razmatrati, dokazuje i projekt vjetroelektrane na Ćićariji koji se priprema nekoliko posljednjih godina. Pripremni radovi zakazani su za iduću, a sama gradnja za 2008. godinu. Projekt, koji realiziraju rovinjska Valalta i njezin njemački partner kompanija Wallenborn Projektentwicklung stajat će oko 80 milijuna eura, a na obroncima Ćićarije, tisuću metara iznad površine mora, na potezu od Trstenika do Račje Vasi, predviđa ugradnju 34 vjetroturbogeneratora ukupne snage do 80 megavata. Projekt je ušao u prostorne planove Istarske županije i općine Lanišće, na čijem će se teritoriju graditi vjetroelektrana, a investitori dovršavaju studiju utjecaja na okoliš. Nakon toga slijedi javni uvid u studiju, a održat će se i javna tribina. Mišljenje o studiji treba dati komisija Ministarstva zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva, a to se mišljenje potom prilaže zahtjevu za izdavanje lokacijske dozvole, nakon čega treba priskrbiti i građevinsku. I dok sve to tek treba obaviti za istarsku vjetroelektranu, projekt VE Vrataruša iznad Senja (katastarska općina Krivi Put), na 650 metara nadmorske visine, puno je dalje odmakao. Ondje, naime, traje javni uvid u studiju utjecaja na okoliš, pripremni radovi počet će koncem ove, a gradnja vjetroelektrane s 22 generatora snage od 66 megavata iduće godine. Taj je projekt vrijedan 70 milijuna eura. Osim tih projekata, Valalta i njezin njemački partner kane na području općine Gračac realizirati i treći – gradnja vjetroelektrane Mazin, vrijedan 80 milijuna eura, koji je zasad još u fazi ispitivanja. Ostvare li se svi najavljeni projekti, Hrvatska će već 2010. godine raspolagati sa šest vjetroelektrana ukupne snage 171,65 MW

evo koliko je hypo u komi ,,pogledajte malo pokazatelje

Valalta i Wallenborn su konkurencija Končaru. Oni će ugrađivati Vestasove turbine. Čak ni transfomatori najvjerojatnije neće biti Končarevi.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

K/P trenutno izgleda zaista smiješno 1.100,oo——1.101,oo, slikovito bi mogli usporedit kao dva ovna na balvanu[smiley1],a zašto je to tako vjerovatno svako od nas ima svoje viđenje [smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

New Report

Close