KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

na Ta treba gledat PVO, a on probija

evo jučer je završio i službeni dio natječaja za fond menađera u hypo,, e sad me zanima,, tko je upraznio mjesto..jer zna netko


Sonniboy: ” imamo promjenu trenda… a evo i graf. ” kakva promjena trenda , pada danima a po grafu će idalje padati

prijatelju taj je graf za čorave,pomoćno sredstvo u kojem vidiš prošlost,a iz kojeg ti nitko od iskusnijih neće moći dati točni slijed budućih događanja…pa je nemoj uzimat zdravo -za gotovo. 2.Za pomorce govore da zarade za kruh s sedm kora,složit ćete se da je nama ipak lakše sjedit u fotelji i gledat prolazan pad dionice ..Pošto mi je moderator dao po prstima u prošlom neobj. postu ja ću iz istog izvuć samo zadnju rečenicu ,a ista neka posluži kao poruka bojažljivim,neodlučnim investitorima……………………………………………..KUD SVI TU I ČORAVI MUJO![smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


ludi_lasac: ” Sonniboy: ” imamo promjenu trenda… a evo i graf. ” kakva promjena trenda , pada danima a po grafu će idalje padati ” prijatelju taj je graf za čorave,pomoćno sredstvo u kojem vidiš prošlost,a iz kojeg ti nitko od iskusnijih neće moći dati točni slijed budućih događanja…pa je nemoj uzimat zdravo -za gotovo. 2.Za pomorce govore da zarade za kruh s sedm kora,složit ćete se da je nama ipak lakše sjedit u fotelji i gledat prolazan pad dionice ..Pošto mi je moderator dao po prstima u prošlom neobj. postu ja ću iz istog izvuć samo zadnju rečenicu ,a ista neka posluži kao poruka bojažljivim,neodlučnim investitorima……………………………………………..KUD SVI TU I ČORAVI MUJO![smiley2][smiley2][smiley2]

Ovo je vaš izbor poštovani kolega. No ja ne mislim ulagati niti ulažem na takav način.
Pozdrav

Scio me nihil scire

Sonniboy,prihvačam opasku upravo i postoji ovaj forum da razmijenjujemo mišljenja,pa ću se odma i nadovezat na predh.post. Uložio sam u koei na cca 428,00kn na temelju skromnog poznavanja djelatnosti Končara….na moj upit brokeru šta mogu očekivat…isti je rekao da je ista već dosta odradila ,ne vidi da bi još mogla rast u skoro vrijeme i nar.da je precijenjena!Neću imenovat poznatu brok kuću.S vremenom sam si dao malo truda u proučavanju i čitanju grafova i krivulja i moram priznat nisam impresioniran,dapače razočaran sam.Kao laik sam mislio da tko se kuži u to posjeduje velika znanja i vrti gadnu lovu,sad sam mišljenja da to rade samo oni koji su bliski izvoru informacija.( čast izuzecima )pozdrav[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

hypo rasprodao u ovom tjednu 944 dionice,,

prošli tjedan ni jednu,
tjedan prije 2765,
tjedan prije 3540,
prije toga tjedan 9000,,

dok su 1.6 imali 64.283 ovih 4 tisuće razlike rasprodali su u par tjedana po malo

evo kako je hypo rasprodavao,,,tj njihovi portfeljaši koji su otišli van iz hypo i povukli novac…sad su se vratili na razine na kojima su bili prije nego što su krenuli u agresivnu kupnju končara

slijedeći tjedan bi mogao biti zanimljiv,

prema TA očekujem promjenu trenda, naravno UP..možda ne baš sutra ali ubrzo, ubrzo

Končar ne da je zabetoniran,nego je armiran-u svakom pogledu!Ima li tko kakvih novosti iz prve ruke?[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

Zamolio bi iskusnije kolege da izračunaju ( odprilike),koliko bi Končar na današnji dan trebao ugovoriti novih tramvaja da bi cijena dionice dostigla današnju na Ingri?Plavi predpostavljam da ti nisi sjedio u zadnjoj klupi,kao ja pa mi matematika sad malo trokira[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

Da, bit će tramvaja, čujem da i Velika Gorica razmišlja o njima ovih dana.

x


hypo rasprodao u ovom tjednu 944 dionice,, prošli tjedan ni jednu, tjedan prije 2765, tjedan prije 3540, prije toga tjedan 9000,, dok su 1.6 imali 64.283 ovih 4 tisuće razlike rasprodali su u par tjedana po malo evo kako je hypo rasprodavao,,,tj njihovi portfeljaši koji su otišli van iz hypo i povukli novac…sad su se vratili na razine na kojima su bili prije nego što su krenuli u agresivnu kupnju končara slijedeći tjedan bi mogao biti zanimljiv, prema TA očekujem promjenu trenda, naravno UP..možda ne baš sutra ali ubrzo, ubrzo

Hypo je pametniji od vas drukera, ta dionica vrijedi maximalno 300,00, što se tiće tehnićke analitike to je isto prodavanje magle novopridošlim ulagaćima, TA se upotrebljava na razvijenim tržištima to je već sto puta napisano i elaborirano, ali vama je burza nova kladionica, do kada ?

strvinar

Hypo je pametniji od vas drukera, ta dionica vrijedi maximalno 300,00, što se tiće tehnićke analitike to je isto prodavanje magle novopridošlim ulagaćima, TA se upotrebljava na razvijenim tržištima to je već sto puta napisano i elaborirano, ali vama je burza nova kladionica, do kada ?
[/quote]

hehe….ti si kralj markoni….. [smiley2] da vrijedi 300 kn….hehe [smiley2]

DOKUP!


Hypo je pametniji od vas drukera, ta dionica vrijedi maximalno 300,00,

Kak ti tak pametan a sigurno i lijep nisi već zaradio ozbiljnu lovu i odselio ?? Kak je život nepravedan, takvi umovi, a i dalje frustrirani sa svim oko sebe….. By the way to si već napisao [smiley1][smiley1]

New Report

Close