KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 07:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo Končar će isto potegnut i nekako je nestao onaj nalog od 600 komada s prodaje nakon što su mali skužili da hypo više ne prodaje tako agresivno,,,već se 500 pojavilo na kupnji,,,nošeni dobrim vjetrovima s magme, sve je moguće

bez brige za KOEI, drama oko Magme će ubrzo završit, KOEI je svakako dionica sa izrazito dobrim fndamentima, sjajnom zaradom u proteklom razdoblju i sjajnom budućnošću, dugo stagnira sad već na ovoj cijeni, pa prema tome samo je pitanje vremena kada će eksplodirati.
a ovo sa zemljištem je samo jedan od aduta….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


Evo Končar će isto potegnut i nekako je nestao onaj nalog od 600 komada s prodaje nakon što su mali skužili da hypo više ne prodaje tako agresivno,,,već se 500 pojavilo na kupnji,,,nošeni dobrim vjetrovima s magme, sve je moguće

Evo i vjetrova u kontra smijeru prodaje se po 1171 kn

to je magmica naša,,,svi su ušli u magmu i ruše druge.. dokup,,dokup svih ostalih…to je moja preporuka pa tako i koei…

dal ima koji razlog da koei padne 5% , dal se promjenilo nešto bitno u poslovanju,,

sad me zanima dal će krenut komentari navlakača koji će počet pričat da firma ne valja i istovremeno kupovat….pratim dalje razvoj situacije..

nemojte kupovat koei, kupujte koei…pitanje je sad

zdravorazumskog razloga za ovakav pada stvarno nema (no istina nije palo 5 % nego 3,5%), to je samo uzimanje zaleta za veliki skok, a hvala Bogu da su sada ove siten ribice prestrašene izletile van…. ipak je ovo dionica samo za dugoročne investitore…

mislim da je konačno došlo vrijeme kada će mešetari koji se žele obogatiti na brzinu izletjeti…


to je magmica naša,,,svi su ušli u magmu i ruše druge.. dokup,,dokup svih ostalih…to je moja preporuka pa tako i koei… dal ima koji razlog da koei padne 5% , dal se promjenilo nešto bitno u poslovanju,, sad me zanima dal će krenut komentari navlakača koji će počet pričat da firma ne valja i istovremeno kupovat….pratim dalje razvoj situacije.. nemojte kupovat koei, kupujte koei…pitanje je sad

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

ma vjerojatno opet hypo. a zašto bi kupci u takvim situacijama kupovali skuplje kad mogu jeftinije – lijepo spustiš kupnju i čekaš. tržište je tak i tak u sleep modu.

mislim da se ovdje, kao i na većini ostalih dionica nema što pretjerano gledati do iza HT IPOa. osim ak dokupljuješ.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Nešto zanimljivo za dioničare končara [smiley2]
http://www.revijakapital.com/kapital/poslovnefinance.php?idclanka=4840

[emo_cool]

to je objavljeno i kod nas,

odlazak tramvaja u Helsinki još je za korak bliži zbog izbora Patrie:

Patria će hrvatskim tvrtkama morati osigurati poslove u toj vrijednosti, ili omogućiti dolazak finskih tvrtki u Hrvatsku. Prema neslužbenim informacijama, Patria je odlučila hrvatskim tvrtkama omogućiti izvoz proizvoda i usluga na finsko i ostatak skandinavskog tržišta…a moguća je i prodaja tramvaja tvornice Gredelj(?) gradu Helsinkiju.
Vaš link

ajdepočelo je prema gore 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


ajdepočelo je prema gore 🙂

prije bih rekao da se tek vraćamo, a ne da rastemo

Može li netko poslat K/P!?Hvala[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

New Report

Close