KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 18:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
371,93
137.614
370
372,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ma sve OK samo nek prodaju, ali nije mi jasno zašto ne izvjese paket koji misle prodati nego ovako seljački lupaju po bidu ? Pa jel taj PBZ stvarno nemože dogovoriti transakciju za paket ? Hypo uglavnom prodaje dogovorom.

da baš seljački lupaju po bidu .. vjerojatno im se žuri ili žele veliku količinu prodati … ali ipak moglo se to i bolje izvesti ..

Ljudi moji ja sam danas full razočaran ilitiga u bedu,tko je jučer pratio sam kraj zna da je netko udario po bidu i zabio nam minus kojeg bi danas i bez ovih potpisa nadoknadili tako ta smo danas stvarno skočili tek cca 4%.A uvjeren sam da je danas potpisan ugovor za izgradnju 70 niskopodnih dječjijih kolica rezultat bi bio isti ako ne ibolji.Prošlog ljeta tj krajem 9-og mjeseca potpisan je ugovor za samo tridesetak tramvaja i dionica je porasla cca 20-ak%.Naravno složit ću se i s onima koji razmišljaju realnije i na temelju fin.rezultata….pa će reći treba bit realan, strpljiv i bez emocija….okay ,međutim meni sve to miriše na neke štele …[smiley3][smiley3][smiley3]

POKRET OTPORA

Evo gledao sam dnevnik na HTV, ni rijeci o ugovoru izgleda da smo prebogati a gospodarstvo cvate pa je ovo samo kap u moru[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 724.515 28,78 Skrb. račun
2. HZMO 384.628 15,28 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 223.862 8,89 Osnovni račun
4. DOM HOLDING D.D. 189.744 7,54 Osnovni račun
5. FLORIČIĆ KRISTIJAN 135.714 5,39 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 122.858 4,88 Skrb. račun
7. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 107.555 4,27 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 51.023 2,03 Skrb. račun
9. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 39.902 1,59 Skrb. račun
10. KONČAR D.D. 35.511 1,41 Osnovni račun

od 12.07.

6. PBZ prodao još 1940 komada
9. HYPO prodao 200 komada

Scio me nihil scire


Ljudi moji ja sam danas full razočaran ilitiga u bedu,tko je jučer pratio sam kraj zna da je netko udario po bidu i zabio nam minus kojeg bi danas i bez ovih potpisa nadoknadili tako ta smo danas stvarno skočili tek cca 4%.A uvjeren sam da je danas potpisan ugovor za izgradnju 70 niskopodnih dječjijih kolica rezultat bi bio isti ako ne ibolji.Prošlog ljeta tj krajem 9-og mjeseca potpisan je ugovor za samo tridesetak tramvaja i dionica je porasla cca 20-ak%.Naravno složit ću se i s onima koji razmišljaju realnije i na temelju fin.rezultata….pa će reći treba bit realan, strpljiv i bez emocija….okay ,međutim meni sve to miriše na neke štele …[smiley3][smiley3][smiley3]

i trebaš biti strpljiv, ipak je jučer dobro skočio.
to je posao cca 1 mlrd kn, mora se to prije ili poslije odraziti, a tu je još i 1H izvješće.
malo pričekati, možda se već danas nastavi ….
[smiley11]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Evo gledao sam dnevnik na HTV, ni rijeci o ugovoru izgleda da smo prebogati a gospodarstvo cvate pa je ovo samo kap u moru[smiley1]

na txt-u objavljeno

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


shipro: ” danas je KOEI odradio više od 10% dnevnog prometa ! sada neka lijepo cijena i ostane iznad 1200 narednih dana. ” A mogla bi i pasti natrag na 1130. Taman mi stigao neplanirani cash [smiley2][smiley2]

nek ode i na 1030 ako treba … a poslije neka i Đapić naruči par tramvajčića [smiley2]

ententinis je ovo postao na temi KODT, pa prenosim i ovdje, posto ponavljam da izvrsni rezultati KODT-a utjecu i na pozitivne rezultate KOEI

http://www.poslovni.hr/48963.aspx%5Bsmiley2%5D

“Please, God, Just One More Bubble.”

najveći prihod unutar grupe imaju Energetski transformatori, sa obzirom na veliki rast prihoda i dobiti KODT-a, lako je za pretpostaviti i ogroman rast prihoda Energetskih transformatora koji u pravilu imaju skoro pa duplo veći prihod od KODT-a. 🙂

odivijek sam volio ljude sa smislom za humor, a pogotovo kad je u igri parsto tisuca kuna… to su becari, pogledajte prvog na kupnji i prvog na prodaji

“Please, God, Just One More Bubble.”


odivijek sam volio ljude sa smislom za humor, a pogotovo kad je u igri parsto tisuca kuna… to su becari, pogledajte prvog na kupnji i prvog na prodaji

Hehe, fakat. Pa se ti uguraj između. [smiley2]

No respect

To je najbolji dokaz da i na burzi nije sve u novcu!!!![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close