KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 16:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
371,93
137.614
370
372,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sutra ZAGREB – Potpisivanje Ugovora za nabavku 70 novih niskopodnih tramvajskih vozila koje će potpisati predstavnici Grada Zagreba, Zagrebačkog holdinga, Podružnice ZET, UniCredit Leasing Croatia d.o.o. i Konzorcija CROTRAM. Potpisivanju Ugovora nazočit će premijer Ivo Sanader (palača Dverce, Katarinin trg 6, 9.30 sati).

Ima li kakvih vijesti[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

pa nema , to je to …
sluzbena vijest pa nije valjda da foliraju u sluzbenim glasilima

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Posvadili su se nakon gemišta i ništa od toga, navodno je i tučnjava izbila [smiley2]
Šalim se, evo sa zagreb.hr

18. srpnja

Predstavnici Grada Zagreba, Zagrebačkog holdinga, podružnice ZET, UniCredit Leasing Croatia d.o.o i Konzorcija CROTRAM potpisuju ugovore o nabavci novih 70 niskopodnih tramvajskih vozila serije TMK 2200. Uz prosječnu dinamiku od tri tramvaja mjesečno, vozila će se isporučivati 33 mjeseca od stupanja na snagu ugovora i uplate prvog dijela predujma

potpisano!Vaš link[smiley2]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Araaaapeeee, Deee Viiitooo….. Dečki kako jeee

Pessimism Is Your Friend

samo sam cekao kad ce PBZ ili HYPO zveknuti po bidu 🙂
al nema veze, dobro se drzimo, samo mi je zao sto opet nije zakacilo mojih 30 komada

“Please, God, Just One More Bubble.”

Evo cijeli dokument u privitku, možete ga uokvirit 🙂

Ma sve OK samo nek prodaju, ali nije mi jasno zašto ne izvjese paket koji misle prodati nego ovako seljački lupaju po bidu ? Pa jel taj PBZ stvarno nemože dogovoriti transakciju za paket ? Hypo uglavnom prodaje dogovorom.

ovaj ugovor bi trebao znatno olakšati izvoz tramvaja. vjerovatno već imaju potrebnih 100000 km na već isporučenim kako bi se mogli prijaviti na natječaje, a uz osiguranu proizvodnju još 70 kom mogli bi im i inputi pojeftiniti što će rezultirati manjom konačnom cijenom.

prvo sto sam pogledao danas prije 5 minuta jest burza live…..i vidim nas koei 6,11% gore…..nije mi bilo jasno zasto….ali sad vidim zasto….novi ugovor….napokon [smiley2]

DOKUP!

danas je KOEI odradio više od 10% dnevnog prometa !
sada neka lijepo cijena i ostane iznad 1200 narednih dana.


danas je KOEI odradio više od 10% dnevnog prometa !
sada neka lijepo cijena i ostane iznad 1200 narednih dana.

A mogla bi i pasti natrag na 1130. Taman mi stigao neplanirani cash [smiley2][smiley2]

New Report

Close