KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,57
74.142
199
370,00
372,00
-0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kad če prestat to istresanje da možemo konačno gore

moram jos jednom ponoviti kako se fenomenalno odrzava cijena uz tolika visetjedna milijunska istresanja… evo i mog omiljenog grafa, MACD je presjekao EXP

“Please, God, Just One More Bubble.”

Plonker:

…gospodina Semensa iz Njemačke…

Pardon, Sames. Postolja i Ogibljenje

Mislim da postolja sad rade Metalne konstrukcije, bilo je pred par mjeseci u Končarevcu…


Mislim da postolja sad rade Metalne konstrukcije, bilo je pred par mjeseci u Končarevcu…

Potpisujem…

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

taman je kupnja bila napokon nadjacala prodaju, i onda je “prodavatelj” opet istresao 270 dionica, grrrrr

“Please, God, Just One More Bubble.”

K/P = 3.427 / 3.191

ode onih 300 komada po 1.170kn ko iz pi…

“Please, God, Just One More Bubble.”

da, da … pojačava se interes za koei .. sa dobrim razlogom [smiley1]

da … pojačava se interes za koei .. sa dobrim razlogom

…a to bi bio..!? ……..osim što naravno svi znamo da je koei dobra firma..!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

dobar razlog bio bi potpisivanje ugovora za novih 70 tramvaja do kraja tjedna, točnije u srijedu 18.7 i novih 157 miliona eura.[smiley2]
nemojte kupovati ni prodavati dionice samo na osnovi ove (ne)provjerene inf.

ima li još nekog da je “slučajno” načuo nešto o tome?

Cijela država funkcionira …. KAKO ĆE BITI sadašnji rezultati moraju biti vrhunski kako bi u budućnosti bilo još bolje![smiley2]
Nažalost kod nas je sve naopačke![smiley1]
Kolka je zarada po dionici?[smiley13]


Kolka je zarada po dionici?[smiley13]

Meni trenutno oko 800 po dionici[smiley1][smiley1][smiley1]

Vaš link

“Ulagačku strategiju HPB Titan fonda čini ulaganje u vrijednosne papire kompanija koje se bave pronalaženjem, proizvodnjom, obradom, transportom i distribucijom obnovljivih i neobnovljivih izvora energije, prirodnih dobara i metala. Ukupna imovina Titan fonda ulagat će se u dionice, udjele i dionice investicijskih fondova na financijskim tržištima u Republici Hrvatskoj,…”


dobar razlog bio bi potpisivanje ugovora za novih 70 tramvaja do kraja tjedna, točnije u srijedu 18.7 i novih 157 miliona eura.[smiley2] nemojte kupovati ni prodavati dionice samo na osnovi ove (ne)provjerene inf. ima li još nekog da je “slučajno” načuo nešto o tome?
bilo bi lijepo da se to objavi taman kad pocme povrat viska novca od IPO MAGME
[smiley2]

New Report

Close