KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,57
74.142
199
370,00
372,00
-0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nisam Arap .. ali evo k/p

KOEI-R-A Vrijeme: 11:14:35
Kupnja Ukupno ponuda 31
Ukupno dionica 3150

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 50
Ukupno dionica 3721

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

Kupnja:
1156,00 15
1155,00 30
1154,00 14
1152,00 10
1151,00 23

Prodaja:
1183,50 43
1184,00 55
1194,00 83
1194,77 90
1195,00 540

HVALA , Mrzljak !!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

kad se makne ovaj sa 540 kom na 1195 za čas smo opet preko 1200 i više…

evo jos jednog istresanja, zbroj ovih zadnjih transakcija je tocno 500 komada…
s obzirom da na kupnji vidimo 500 komada na 1.145,00kn, ili je prodavatelju to jeftino, pa ce cekati da se pocne slagati kupnja opet iznad, ili je zavrsio sa istresanjem… u svakom slucaju jako je dobro vidjeti koliko je puno kupaca u zadnjih mjesec dana spremno cekalo i dalje ceka na kupnji

“Please, God, Just One More Bubble.”

pored kolege sheika Zayeda ne treba nista posebno proucavati i pratiti. svaka cast! [smiley2]
osobno imam dojam da su prodavaci zadnjih dana pinkicu tvrdoglaviji, a kupci nestrpljiviji – barem kada su u pitanju manje transakcije. vjerujem da ce ovaj blue chip privuci dio viska novaca od IPO-a MAGME za koji dan 😉

i ja jos cekam na 1110 i 1100 , pa da vidimo ….
ako je njemu jeftino 1145 i meni je ako ode 1200 (vise bih volio) opet meni dobro …

Ali su tako cudne navlakuse ovih dana da je to strasno

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

slika kostura prototipa jednog od dva srednja modula novog EMV za Zg prigradski promet. Iz hale Končar električna vozila.
Industrijska špijunaža 🙂


slika kostura prototipa jednog od dva srednja modula novog EMV za Zg prigradski promet. Iz hale Končar električna vozila. Industrijska špijunaža 🙂

je… te nije ni cudo sto se ovaj iskrcava, valjda je vidio ovaj hrdjavi kostur prije svih pa rasprodaje odmah dionice[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”


Centurion: ” slika kostura prototipa jednog od dva srednja modula novog EMV za Zg prigradski promet. Iz hale Končar električna vozila. Industrijska špijunaža 🙂 ” je… te nije ni cudo sto se ovaj iskrcava, valjda je vidio ovaj hrdjavi kostur prije svih pa rasprodaje odmah dionice[smiley2]

odlična fotka Centurion [smiley2][smiley2]

meni se sviđa hrđavi kostur … [smiley1] …
a sviđa mi se da tvrtka razvija nove proizvode u novim segmentima tržišta , u ovom slučaju prigradski vlakovi … vjetrenjače, vjetroelektrane …
to je nešto što nam treba, i što čekamo (“ko ozebli sunca”) ..

a kako bi trebao izgledati vlak u pokretu, pogledajte video clip sa prezentacije u Končaru (4.75 MB)
Vaš link

filmic je u Xvid formatu, ako nemate codec skinite ga ovdje:
Vaš link

da dobro uzgleda …
čak su platili za izradu; kvalitetne kompjutorske grafičke animacije …
a kako ide sa ugovorima, narudžbama .. jel HŽ nešto predbilježio ?

makar za ovaj novi niskopodni tramvaj kažu da ima grešaka .. bugova … a i sam sam vidio na zg ulicama da novi tramvaj šlepaju u garažu … ali recimo da to spada u razvojni proces ..

Mrzljak molit te ne pričaj gluposti.Pa da živiš u Zg vidio bi da je pun grad novih tra. i da funkcioniraju odlično.To da si vidio da neki šlepaju zbok nekog kvara…pa to je sasvim normalno.Kaj ti misliš da BMW ili Mercedes ne šlepaju pa se prodaju itekako dobro.Ili da ne govorim o Airbasu…
to je normalna stvar kad nešto proizvodiš ali kod Končara stvarno moramo biti ponosni na taj proizvod.Jer da i malo putuješ po svijetu sve bi ti bilo jasno.Pogledaj malo kakvi se tra. voze u Njemačkoj,Lisabonu,Beču,Rimu… a o Istoku da i ne govorim.
Imao dinice ili ne Končara treba biti realan.
A opet nisu tra. osnovna djelatnost Končara !!!

New Report

Close