KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 15:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,57
74.142
199
370,00
372,00
-0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dogovorene transakcije

Mrzljak možeš li nam sad poslat K/P…?[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


dogovorene transakcije

Ista stvar i na Dalekovodu, vjerojatno i ista ekipa.

x

ufffffff , da oče još jednu ovakvu do kraja dana pa da se napokon uskoro krene naprijed!!!!! NADAM SE !!!!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Pardon, u brzini sam krivo formulirao jednu recenicu u gornjem postu. Dakle, treba ovako:

Ako uzmete u obzir dobit KOEI grupe u 2006 (11,945 mil. kn tj. 2,23 mil USD), onda je jasno što gore navedeni ‘kiksevi’ znače za profitabilnost .

Vrijednost u USD je po danasnjem srednjem tecaju 5,35 kn za USD.

Dakle, šteta u GIM-u od cca 5 milijuna USD-a je dvostruko veća od prošlogodišnje neto dobiti grupe.
Po meni jako dobar razlog za pad dionice.
Ako slučajno griješim, molim da me netko ispravi.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.


dogovorene transakcije

da naravno da su dogovorene ..
nek dogovore i preostalih 50 000 dionica .. i da možemo dalje ..

Mislim da se namjerno spuštala cijena da se obave velike transakcije na ovim razinama, a kad to završi (možda je i završilo) idemo gore!

evo počeli grickat nalog na 1130 !!!!! samo naprijed !!!!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Dok Hypo tenori ne odeju z Končara ne bu bilo ničesa od uzleta. To je sigurno kak lopatu da bu vam grobar hitil preko riti.[smiley1]
Zato svi u sačekušu.

u zadnje vrijeme je više HPB skrbnički prodavao nego hypo. znatno više.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Pardon, u brzini sam krivo formulirao jednu recenicu u gornjem postu. Dakle, treba ovako: Ako uzmete u obzir dobit KOEI grupe u 2006 (11,945 mil. kn tj. 2,23 mil USD), onda je jasno što gore navedeni ‘kiksevi’ znače za profitabilnost . Vrijednost u USD je po danasnjem srednjem tecaju 5,35 kn za USD. Dakle, šteta u GIM-u od cca 5 milijuna USD-a je dvostruko veća od prošlogodišnje neto dobiti grupe. Po meni jako dobar razlog za pad dionice. Ako slučajno griješim, molim da me netko ispravi.

Da budem iskren ne štima mi sve u toj priči o šteti.Prvenstveno mislim na koštanje štete.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


u zadnje vrijeme je više HPB skrbnički prodavao nego hypo. znatno više.

Kaj i tam ima tenora?

New Report

Close