KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 09:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
374,00
34.782
93
372,00
374,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Arap: ” ma mrak, eto sad podrske na kupnji, a glavno da su meni kapnule 2 dionice po 1.136,13kn… je..s takav posao kad mi sad ode brokeraza [smiley5][smiley10] ” To sam vas ja zeznuo kolega, jer sam maknuo ujutro nalog sa 1137 [smiley1]

a vidim da me i sada zeza netko kome je preskupo 1.140, a 1.138 nije

“Please, God, Just One More Bubble.”

eto, na kraju svi nadokupili, i svi sretni [smiley2]
sutra cemo valjda jos jeftinije kupovati… nema problema kad se vec nudi

inace, evo i update TA, ali ovaj puta stavljam i DLKV gdje isti igrac ima glavnu ulogu zadnjih par mjeseci….

vidite li neku slicnost izmedju dvije TA ???

“Please, God, Just One More Bubble.”


eto, na kraju svi nadokupili, i svi sretni [smiley2] sutra cemo valjda jos jeftinije kupovati… nema problema kad se vec nudi inace, evo i update TA, ali ovaj puta stavljam i DLKV gdje isti igrac ima glavnu ulogu zadnjih par mjeseci…. vidite li neku slicnost izmedju dvije TA ???

ma reci ti meni dokle će ovo da klizi ??

ja sam kupovao na cca. 1150 i 1160 !!!!!!

i ono malo novaca šta mi je ostalo u čarapama sve bih ukrcao u KOEI!!!!!

dobra ti je ova usporedba KOEI i DLKV !!!!!! već neko vrijeme i ja primjećujem jednakosti i čudne podudarnosti !!!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


eto, na kraju svi nadokupili, i svi sretni [smiley2] sutra cemo valjda jos jeftinije kupovati… nema problema kad se vec nudi inace, evo i update TA, ali ovaj puta stavljam i DLKV gdje isti igrac ima glavnu ulogu zadnjih par mjeseci…. vidite li neku slicnost izmedju dvije TA ???

Slićnost:Obe su u dnu izbušile bolinger!
Razlika :RSI je kod jedne debelo ispod 30 ako druge se još drži poviše crte predprodanosti
Zaklućak:Još imaju trend pada
[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Danas je grad Zagreb prodao obveznice, te je najavljeno da će se novac djelom utrošiti na kupnju novih tranvaja! Pitanje je vremena podpisivanja ugovora!
Ogroman i unosan je to posao za Končar, te je očekivati da će to stopirati daljnju korekciju ove dionice!

Pa dobro tko to stalno prodaje i ruši cijenu, ako nije tajna? I koliko još ima za prodati?

Dali prodaje kreten,ili pametnjaković koji je omastio brk-svejedno je,opčenito nam je cijela burza u laganoj korekciji ilitiga u banani . Padao je koei i u prošlosti međutim s puno manjim prometom,već smo svi zaključili da ovom koji prodaje gori pod nogama,a onda bi taj mogao biti Bandić.Obećao je on toga dosta prošli mjesec,međutim od potpisa ugovora za 70 tramvaja još ništa, tj još uvijek skuplja lovu sa svih strana a vrlo vjerovatno i prodajom dionica …Ne preostaje nam ništa drugo nego bit strpljiv[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

Mato Crikvenac, koji je savjetovao Holding pri izdavanju obveznica, rekao je da su investitore birali po kvaliteti i htjeli su izbjeći špekulante. Suprotno najavljenom, osim za vodoopskrbu, nije bilo definirano za što će obveznice biti iskorištene. Bandić je rekao da sigurno neće ići na stanogradnju iako je to želja Holdinga. “Ići ćemo na obavljanje komunalne i prometne infrastukture, ali ćemo refinancirati i dio postojećih obveza po kreditima”, rekao je predsjednik Holdinga Slobodan Ljubičić.

[smiley2][smiley2][smiley2]

Pa evo na dan 29. 6.
6. PBZ D.D. 130.518 5,19 Skrb. račun
a na današnji dan
6. PBZ D.D. 127.564 5,07 Skrb. račun
Znači ako oni izlaze imat će šta prodavati još jakkoooo dugo.

A i Hypo je prodao nekih 30 komada jer njemu je ovo sigurno malo pre nisko pa ne prodaje veće količine. Inače i sam sam primjetio sličnosti između Končara i Dalekovoda. Ima li tko da pokaže tko rasprodaje Dalekovod u prvih 10.


Pa evo na dan 29. 6. 6. PBZ D.D. 130.518 5,19 Skrb. račun a na današnji dan 6. PBZ D.D. 127.564 5,07 Skrb. račun Znači ako oni izlaze imat će šta prodavati još jakkoooo dugo. A i Hypo je prodao nekih 30 komada jer njemu je ovo sigurno malo pre nisko pa ne prodaje veće količine. Inače i sam sam primjetio sličnosti između Končara i Dalekovoda. Ima li tko da pokaže tko rasprodaje Dalekovod u prvih 10.

situacija koliko sam je ja uspio pratiti:

– Hypo AG su prodali vise tisuca komada KOEI prije 3-4 tjedna i potaknuli silazni trend… prodavali su i DLKV, a po zadnjoj promjeni prodali su 500 komada… zato i usporedjujem te dvije dionice, jer su prije dva mjeseca isto tako paralelno i kupovali obje…
– Hypo AG se opako krcao sa obje dionice po nizim cijenama, a tih nekoliko tisuca KOEI su prodali po nekakvom prosjeku oko 1.200 kn (mozda i nesto vise)… puno tih dionica uhvatio je Bank of NY
– sjecam se da su se sa DLKV krcali po cijenama izmedju 1.050 i 1.100kn, pa im sad nije bad realizirati malo profita i tamo, te srusiti cijenu sa 1.400kn na 1.200kn…

dakle, sa 10-15 milijuna kuna, bave se svojevrsnim daytrejdanjem na visokoj razini, poigravajuci se sa cijenom i sa nama

sto se tice KOEI, vrlo sam optimistican i sumnjam da ce 6. PBZ ili bilo tko drugi iz TOP10 izlaziti… however, za ocekivati je da ce se igrice sa nekoliko tisuca komada nastaviti, a na nama je da pratimo i ukljucimo se
Bank of NY nije bezveze kupio tolike kolicine po 1.200kn

“Please, God, Just One More Bubble.”

Hypo izgleda da izlazi iz svih dionica, ne samo ove dvije. Mozda su odlucili preseliti vecinu resursa na neko drugo trziste…

Iskreno ovakav razvoj situacije u KOEI me iznenadio, puno dionica je bilo uzletilo nakon dolaska Putina, a on je jedino spomenuo Končar, zatim dobro kvartalno izvjšće i mnogo daljnjeg posla u različitim projektima , hm. očekivao sam rast ali ne i ovo. Sad tko je odlučio izači i pod kojim cijenama svejedno mi je ali ipak…

New Report

Close