KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 05:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
372,83
19.760
53
370,00
374,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Po tome mogli ju gledati još niže, mada sumnjam, na njoj se
brani cijena, koliko je to moguće i koja strana će nadjačati.

And God says let there be light and be light, and it was good...


misliš, prodavača

ne, bas mislim kupaca, jer sumnjam da ce prodavac davati KOEI u bescjenje ako se povuce kupnja, a to se upravo dogodilo… jednostavno ne vjerujem da ce netko ici jos jeftenije prodavati…
bas me zanima hoce li omastiti brk onaj koji ceka sa 100 komada na 1.136,10kn

“Please, God, Just One More Bubble.”

ode nas dragi KOEI u jedno lijepo mjesto… e pa ako ovako nastavi, mislim da cu cak i VIS prodati da bih nadokupio KOEI[smiley2]… kad ce vise te vjetrenjace malo zapuhati u pravom smjeru

“Please, God, Just One More Bubble.”

inace, po jucerasnjem stanju TOP10, Hypo AG su prodali 500 komada

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 60.253 2,39 Skrb. račun

vjerujem da ce se ovih dana boldana brojka jos malo smanjiti

“Please, God, Just One More Bubble.”

Ako pogledamo tehničku analizu, ona nam kazuje da je support koji je bio na 1200 probijen.
Slijedeći support je na 1000.
Mislim da se ne piše dobro osim za one koji kupuju

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ako pogledamo tehničku analizu, ona nam kazuje da je support koji je bio na 1200 probijen. Slijedeći support je na 1000. Mislim da se ne piše dobro osim za one koji kupuju

Očito je da ste se kolega rješili dionice pa bi sad da opet ide malo dolje!!
Svašta su već teničke analize govorile pa ništa od tog nije bilo

Ne razumijem da se hypo sada odlucio iskrcat, neko bi tamo trebao u upravi dobiti otkaz, pa da su cekali mjesec dana da trziste ozivi, ne bi otislo ispod 1200 sigurno. Nadajmo se da ce se neko od fondova pocet žešće ukrcavat. Ja uzeo nesto po 1150, a ako ode dolje uzet cu još ohoho, stiže margin ..

hypo je radio dar mar na mnogim dionicama, no kako ga je radio tako je i presto, obično su gruvali do donjeg bollingera…

zašto, kako i do kad i nema nekog pravila al uglavnom ko jami jami! [smiley11]

Pa nadamo se da su oznacili 1150 kao granicu, ovih 20 kom na kraju ne moraju biti oni. Mislim da je isti scenario i isti iskrcavatelj i na dlkv, ali tamo je k/p puno gori, koei imam od jucer, dalekovod nemam srecom.

Kako se samo grbešic u pravom trenutku na tržištu iskrcao na ippk u puno većem volumenu bez rušenja cijene.


ententinis: ” Ako pogledamo tehničku analizu, ona nam kazuje da je support koji je bio na 1200 probijen. Slijedeći support je na 1000. Mislim da se ne piše dobro osim za one koji kupuju ” Očito je da ste se kolega rješili dionice pa bi sad da opet ide malo dolje!! Svašta su već teničke analize govorile pa ništa od tog nije bilo

Imate pravo kolega, ja sam se doista riješio dionice, i to po lijepoj cijeni od 1195 danas,
i da, ja bih opet kupio jeftinije,
samo želim dati svoje viđenje TA i upozoriti druge da ne brzaju.
Strpljiv-spašen

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

hoćemo koei kupovat po 1100


hypo je radio dar mar na mnogim dionicama, no kako ga je radio tako je i presto, obično su gruvali do donjeg bollingera… zašto, kako i do kad i nema nekog pravila al uglavnom ko jami jami! [smiley11]

Ma oni su mi skroz cudni ko banka, a njihovi fondovi kod nas jadni po prinosima.

S obzirom da pouzdano i provjerljivo znam da je prinos njihovih fondova u Austriji (3 fonda)
koji ulažu na naše tržište preko 100% godišnje,
a ovih naših-njihovih mizeran i s obzirom na istrage protiv njih, brzu prodaju banke njemačkoj državnoj banci (što je neke vrste presedan) kao i geografskom porijeklu uprave grupacije pod jurisdikcijom određenog gospodina sumnjivih svjetonazora
nije ni čudno da ne znaju ljepo i fino nego tu kod nas samo na silu i dodao bih na crno.

Ipak smo mi za njih samo kolonija.

Malo sam prošrio temu, tek tolko…

x

New Report

Close