KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od 2011. sam u ovoj dionici sa prosjekom kupnje 900,56 kn. Must have dionica svakog investitora na ZSE. Sa dividendama PGP 9%.

Ti nesto dobro bucas prvo dionica 2011 godine nikad nije bila ispod 959 kn , drugo i da ti je prosjecna cijena tada bila 900kn PGP bi ti bio bar duplo veci

Ignore : renči

2011. kupljena prva dionica i od tada svake godine nadokupljivana. Nekih godina više, nekih manje. To je prosjek perioda.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/KODT-fin2019-2Q-NotREV-N-HR.pdf

Izvješće brutalno…..a ugovoreni poslovi 14% veći. Netko je očito imao hint kad je stisnuo ask zadnjih dana

Povrh odličnih rezultata stiže proširenje proizvodnih kapaciteta, vjerojatno će i Poljska pojačati tempo itd. Stoga, IMHO, srednjoročnim ulagateljima nije vrijeme za prodaju.

jedno pitanje – u nekons izvjescu – gdje kodt knjiži dobitak ili gubitak od poljske podružnivce

ako npr poljaci zarade 10 milja, 74 posto toga ide kodt i to se knjiži gdje

ista stvar za gubitak jer poljaci cini mi se jos su u minusu jer nekons je bolje od kons

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

8. KODT-R-A 45,44%
9. KODT-P-A 44,00%
Rast vrijednosti dionice od 1.1.2019. do 24.7.2019. ,,,, ništa za dodati podcijenjenom nebrušenom dragulju, još ako ga počnu brusuti kinezi uistinu će biti veselo

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati


jedno pitanje – u nekons izvjescu – gdje kodt knjiži dobitak ili gubitak od poljske podružnivce

ako npr poljaci zarade 10 milja, 74 posto toga ide kodt i to se knjiži gdje

ista stvar za gubitak jer poljaci cini mi se jos su u minusu jer nekons je bolje od kons

Mislim da se ne knjizi nista osim ako nema umanjenja ulaganja ili isplate dividende kroz financijski prihod

Ignore : renči


jedno pitanje – u nekons izvjescu – gdje kodt knjiži dobitak ili gubitak od poljske podružnivce

ako npr poljaci zarade 10 milja, 74 posto toga ide kodt i to se knjiži gdje

ista stvar za gubitak jer poljaci cini mi se jos su u minusu jer nekons je bolje od kons


Koliko ja znam ako je matica vlasnik 50%+1 svu imovinu, prihode i rashode drustva kceri knjizi u 100%-tnom iznosu u GFI-u (umanjenu za medjusobne prihode, obveze i sl.).
Je sam li u pravu ili…

Rastimo zajedno...



jedno pitanje – u nekons izvjescu – gdje kodt knjiži dobitak ili gubitak od poljske podružnivce

ako npr poljaci zarade 10 milja, 74 posto toga ide kodt i to se knjiži gdje

ista stvar za gubitak jer poljaci cini mi se jos su u minusu jer nekons je bolje od kons


Koliko ja znam ako je matica vlasnik 50%+1 svu imovinu, prihode i rashode drustva kceri knjizi u 100%-tnom iznosu u GFI-u (umanjenu za medjusobne prihode, obveze i sl.).
Je sam li u pravu ili…
[/quote]

Pitao je za nekonsolidirano izvjesce to sta govoris vezano je za konsolidirano izvjesce

Ignore : renči




jedno pitanje – u nekons izvjescu – gdje kodt knjiži dobitak ili gubitak od poljske podružnivce

ako npr poljaci zarade 10 milja, 74 posto toga ide kodt i to se knjiži gdje

ista stvar za gubitak jer poljaci cini mi se jos su u minusu jer nekons je bolje od kons


Koliko ja znam ako je matica vlasnik 50%+1 svu imovinu, prihode i rashode drustva kceri knjizi u 100%-tnom iznosu u GFI-u (umanjenu za medjusobne prihode, obveze i sl.).
Je sam li u pravu ili…
[/quote]

Pitao je za nekonsolidirano izvjesce to sta govoris vezano je za konsolidirano izvjesce
[/quote]
Da,
Mea culpa.
P.s. slazem se s Vama oko knjizenja nekons.

Rastimo zajedno...

Likvidnost u odnosu na protekle godine – sve bolja.

New Report

Close