KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da će q2 biti odličan….


Izgleda da će q2 biti odličan….
Po čemu sudite?

Po jakom bidu i skidanju ovo malo raspoloživih naloga sa aska pri ovim cijenama. Očito ima više investitora koji očekuju dobar q2 + smatraju da je dionica na ovim razinama podcijenjena.

Kao što rekoh u jutro😁. Veselo. Prodaje nema ni za lijek

Inače mi je kodt 11,8% portfelja, tako da mi je zanimljivo ovo kretanje

Tko god je pratio kodt zadnjih nekoliko godina tj odkad se skupljalo na 900-1000kn dugo vremena te nakon kad je poceo rast s te razine primjetio je da nikad nije bilo bas jake prodaje od tada cime se stjece zakljucak da oni koji su tada ulazili su ulazili kao dugorocni investitori bar 5+ godina, vidilo se i bezbroj puta do sada kada se pokusalo rusit cijenu kako to nikad nije urodilo plodom jer vecina vlasnika dionica ocito ne prate dnevna kretanja cijene pa bi bilo kakva reakcija izostala, ocito je malo onih koji spekulantski drze ovu dionicu.

Ignore : renči


Kao što rekoh u jutro😁. Veselo. Prodaje nema ni za lijek

Nakon sto je ocisceno 1300kn, sva postojeca prodaja (do 1.500kn) je moja…sutra maknem naloge…

Rastimo zajedno...

Bitno da sam se premišljao, pa mi je bio preskup na 1080.

Cestitke dionicarims i neka vam naraste i na 2 k


ocito je malo onih koji spekulantski drze ovu dionicu.

Još je više onih koji dionicu nisu ni uzeli u razmatranje.


Tko god je pratio kodt zadnjih nekoliko godina tj odkad se skupljalo na 900-1000kn dugo vremena te nakon kad je poceo rast s te razine primjetio je da nikad nije bilo bas jake prodaje od tada cime se stjece zakljucak da oni koji su tada ulazili su ulazili kao dugorocni investitori bar 5+ godina, vidilo se i bezbroj puta do sada kada se pokusalo rusit cijenu kako to nikad nije urodilo plodom jer vecina vlasnika dionica ocito ne prate dnevna kretanja cijene pa bi bilo kakva reakcija izostala, ocito je malo onih koji spekulantski drze ovu dionicu.

Istina, ovdje sam od 900-1000 kuna vec nekoliko godina, mislim da nisam niti jednom kupio niti jednu dionicu po bidu, uvijek sam morao lupit po asku, poslovanje ok, divka, na kraj pamet mi ne pada prodavat, nesto slicno kao da imam obveznicu u portfelju 🙂
vidjet cemo kaj nam buducnost nosi .

Ja sam čekao prije 3 godine na 1080 na bidu, bilo mi je teško lupit po 1130. Na kraju sam uzeo po 1500 4 puta manje komada jer mi je bila dosta poskupila. Teško mi se toga prisječat.

Od 2011. sam u ovoj dionici sa prosjekom kupnje 900,56 kn. Must have dionica svakog investitora na ZSE. Sa dividendama PGP 9%.

New Report

Close