KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ha, mani diivdendu – IDE JEDNA DIVIDENDA KO GROM – DOKAP – NA 1 DIONICU POSTOJEĆI DOBIVAJU JOS JEDNU. PA G DE TO IMA I KI TO MORE PLATITI

Uprava i Nadzorni odbor će na Glavnoj skupštini predložiti povećanje temeljnog kapitala
Društva pretvorbom statutarnih rezervi (formiranih iz dobiti) u iznosu od 76.684.800,00 kn u
temeljni kapital Društva, u skladu s člankom 328. Zakona o trgovačkim društvima. Ovo
povećanje temeljnog kapitala temelji se na revidiranim godišnjim financijskim izvješćima za
2017. godinu.
Dioničarima Društva pripale bi nove dionice srazmjerno njihovom sudjelovanju u
dosadašnjem temeljnom kapitalu Društva, što znači da bi svaki dioničar za jednu postojeću
redovnu dionicu dobio jednu novu redovnu dionicu, a za svaku postojeću povlaštenu dionicu
dobio jednu povlaštenu dionicu.

OP CRVRC – PA JA SAD IZGLEDA IMAM DVOSTRUKO VIŠE DIONICA NEGO SAM MISLIO DA IMAM.

Čuo sam z adividendni prinos, ali kakav ni ovo bio prinos – dokapni prinos i to od 100 posto. Mašala, mašala


Je ali će pasti cijena. duplo više dionica duplo manja cijena.

On gleda prinos u broju dionica u portfelju pa to onda je 100% :P, ali realno manja cijena i vise dionica bi trebala znacit vecu likvidnost pa je s te strane ovo dobro.

Ignore : renči

da, vise dionica, manja cijena, veca likvidnost, a i pitanje je dal ce past za pola ili manji postotak pa smo i tu u dobitku 🙂
kako god, mislim da cemo dobro proci .



ha, mani diivdendu – IDE JEDNA DIVIDENDA KO GROM – DOKAP – NA 1 DIONICU POSTOJEĆI DOBIVAJU JOS JEDNU. PA G DE TO IMA I KI TO MORE PLATITI

Uprava i Nadzorni odbor će na Glavnoj skupštini predložiti povećanje temeljnog kapitala
Društva pretvorbom statutarnih rezervi (formiranih iz dobiti) u iznosu od 76.684.800,00 kn u
temeljni kapital Društva, u skladu s člankom 328. Zakona o trgovačkim društvima. Ovo
povećanje temeljnog kapitala temelji se na revidiranim godišnjim financijskim izvješćima za
2017. godinu.
Dioničarima Društva pripale bi nove dionice srazmjerno njihovom sudjelovanju u
dosadašnjem temeljnom kapitalu Društva, što znači da bi svaki dioničar za jednu postojeću
redovnu dionicu dobio jednu novu redovnu dionicu, a za svaku postojeću povlaštenu dionicu
dobio jednu povlaštenu dionicu.

OP CRVRC – PA JA SAD IZGLEDA IMAM DVOSTRUKO VIŠE DIONICA NEGO SAM MISLIO DA IMAM.

Čuo sam z adividendni prinos, ali kakav ni ovo bio prinos – dokapni prinos i to od 100 posto. Mašala, mašala


Je ali će pasti cijena. duplo više dionica duplo manja cijena.
[/quote]

Past će vjerojatno, ali će onda opet ići gore – kad valja, onda valja. čak i na grobexu.

Manja nominala – bolja trgovina.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


dojmljiva izvedba 🙂 i ove godine rekordna dividenda 72,07

Baš su me iznenadili, div. prvi put pola dobiti 81,20kn
…pola meni, pola tebi, pola… 🙂

cvate cveće u naše preduzeće – sve pohvale rukovodećim organima – ni kapšetani na bela lađa ne plove kako plove bagi drugi ruukovodioci.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



ha, mani diivdendu – IDE JEDNA DIVIDENDA KO GROM – DOKAP – NA 1 DIONICU POSTOJEĆI DOBIVAJU JOS JEDNU. PA G DE TO IMA I KI TO MORE PLATITI

realno, cijena dionica na burzi trebala bi se prepoloviti jer taj kapital u vrijednosti dionica više neće biti u firmi nego će biti podijeljen dioničarima
[/quote]

Brkas ti nesto kapital ne ide nigdi vec i dalje ostaje u firmi

Ignore : renči



ha, mani diivdendu – IDE JEDNA DIVIDENDA KO GROM – DOKAP – NA 1 DIONICU POSTOJEĆI DOBIVAJU JOS JEDNU. PA G DE TO IMA I KI TO MORE PLATITI

realno, cijena dionica na burzi trebala bi se prepoloviti jer taj kapital u vrijednosti dionica više neće biti u firmi nego će biti podijeljen dioničarima
[/quote]
Da je bar tako, ali nije…svejedno je odlicno…

Rastimo zajedno...

Ovakvo dobro upravljanje kompanijom pravi je raritet kod nas, predlažem svakom studentu ekonomije ili menadžmenta da prouči svako kvartalno izvješće primjerice od 2014 godine i investicije u povećanje kapaciteta labaratorija pa do danas. Zaista školski primjer upravljanja i razvoja, fantastično za školske udžbenike.


Ovakvo dobro upravljanje kompanijom pravi je raritet kod nas, predlažem svakom studentu ekonomije ili menadžmenta da prouči svako kvartalno izvješće primjerice od 2014 godine i investicije u povećanje kapaciteta labaratorija pa do danas. Zaista školski primjer upravljanja i razvoja, fantastično za školske udžbenike.

Tako je to kad inženjeri upravljaju




ha, mani diivdendu – IDE JEDNA DIVIDENDA KO GROM – DOKAP – NA 1 DIONICU POSTOJEĆI DOBIVAJU JOS JEDNU. PA G DE TO IMA I KI TO MORE PLATITI

realno, cijena dionica na burzi trebala bi se prepoloviti jer taj kapital u vrijednosti dionica više neće biti u firmi nego će biti podijeljen dioničarima
[/quote]

Brkas ti nesto kapital ne ide nigdi vec i dalje ostaje u firmi
[/quote]

ma, naravno da udvajanje dionica mora biti poraćeno snižavanjem cijene, ali sumnjam d aće ići 50 psoto dolje jer ovako 100 posto transparentn ai 100 psoto oštena dokapitalizacija je 100 posto dobra vijest i zaslužuje svoje vrednovanje, čak i na gronbexu.

Odmah potpisujem da i sv emoj eostale dionice dožive što kodt sprema – dokap iz vlastitih sredstava i to 1 za 1 – KOLIK OIMA TOLIKO DOBIJES. nij eto gospodin končar ni gospodin ivica pa meni meso, vam akupus, a svi zajedno jedemo sarmu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nisam u tijeku….Končar znači ulaže novac u iznosu nominale 300 kn, za 255 616 novih dionica, ako će stari dioničari dobiti 1 imam, jednu dobijem.
Pa to nam je poklonjeno 300 kn…
Ugodno iznenađenje. Cijena ne bi trebala pasti za pola, jer je uvećan temeljni kapital, za šestinu tržišne cijene po papiru. Ili cca 8,5% za nove dvije.
Da li ja to dobro razumijem, načelno…i dobro računam ?

New Report

Close