KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledao bih koja je bila likvidnija u nekom prethodnom razdoblju npr 6 mjeseci ili godina i uzeo bih nju.


Pogledao bih koja je bila likvidnija u nekom prethodnom razdoblju npr 6 mjeseci ili godina i uzeo bih nju.
Ako su po tvojoj teoriji povlaštena i redovna potpuno i po svakom kriteriju ravnopravne te cijena de facto treba biti izjednačena, onda ne vidim razlog zašto bi neka od njih bila uopće likvidnija. Nadalje, ne vidim ni razlog zbog čega bi uopće postojale dvije različite serije prema toj tvojoj teoriji. 🙂

Neka mi se oprosti, al’ moraš biti bena ili u stisci za ovo prodati na 1770 kn, nakon ovog izvješća.
Ne vidim sigurnijeg papira u ovoj žabokrečini.

statusquo je dao po običaju dva jako lijepa priloga.

Tvrtka je vrh vrhova – po neto zaradi, pod dugu, po ev / ebitda, pdo dividendi – nastavi niz. Poljska je tržište od 45 miljiuna ljudi, ima tu kruha

Ostaje dakle još samo utvrditi što se to krije pod izvan fin prihodi – ili netko ima kakvu ideju o tome ili ćemo morati pričekati revidirano izvješće.revidiran izvješća su i temeljita, a i pouzdana, barem su dosada bila, bago i gazda ivica su dva različita svijeta.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Za kolegu Paricu U nekonsolidiranom izvješću u bilanci pod stavkom kratkotrajne imovine ima podstavka dugotrajna imovina namjenjena prodaji u 2016godini iznosi 4.000.000 kuna , dok je u 2017godini te stavke nema, jeli to znači da je ta dugotrajna imovina prodana?

Bacio sam pogled u poziv na glavnu skupštinu iz proljeća 2017 godine pa ove brojke su zaista nevjerovatne (nekonsolidirano bez Poljske)
Plan ukupnih prihoda za 2017.godinu 814.500.000 kuna
ostvareni prihodi…………………………….893.995.540 kuna
Plan dobiti za 2017.godinu 26.800.000 kuna
ostvarena dobit……………………………… 41.507.515 kuna
planirana aktiva za 2017.g 603.909.315 kuna
stvarna aktiva………………………………..636.887.540 kuna
Ovo su brojke koje me danas čine sretnim, ponosnim itd.

Jel ima KOEI dionica ikakvu prednost nad ovom?

Nema. Čitala sam da mala zemlja od četiri milijuna ljudi drži 8% svjetskog tržišta transformatora. KODT.

PersJesus, 23.02.2018. u 19:31
Čitala sam da mala zemlja od četiri milijuna ljudi drži 8% svjetskog tržišta transformatora. KODT.

Mala zemlja – za veliki transformator! 🙂


Bacio sam pogled u poziv na glavnu skupštinu iz proljeća 2017 godine pa ove brojke su zaista nevjerovatne (nekonsolidirano bez Poljske)
Plan ukupnih prihoda za 2017.godinu 814.500.000 kuna
ostvareni prihodi…………………………….893.995.540 kuna
Plan dobiti za 2017.godinu 26.800.000 kuna
ostvarena dobit……………………………… 41.507.515 kuna
planirana aktiva za 2017.g 603.909.315 kuna
stvarna aktiva………………………………..636.887.540 kuna
Ovo su brojke koje me danas čine sretnim, ponosnim itd.

Preporucio bih vam da ne obracate puno paznje na njihove planove obicno su njihovi planovi vise proforma nego stvarni planovi barem sam je tako stekao dojam do sada pa ih nikad ne uziman nesto u obzir.

Ignore : renči


Za kolegu Paricu U nekonsolidiranom izvješću u bilanci pod stavkom kratkotrajne imovine ima podstavka dugotrajna imovina namjenjena prodaji u 2016godini iznosi 4.000.000 kuna , dok je u 2017godini te stavke nema, jeli to znači da je ta dugotrajna imovina prodana?

26. Dugotrajna imovina namijenjena prodaji
Dugotrajna imovina namijenjena prodaji u iznosu od 4.000.000 kuna odnosi se na nekretninu stečenu u zamjenu za
nenaplaćeno osigurano potraživanje od društva Elektromaterijal d.o.o. u stečaju. Uprava Društva donijela je odluku o
prodaji ove nekretnine i aktivno radi na njezinu ostvarenju, uz postojeća ograničenja neaktivnog tržišta nekretnina u
Hrvatskoj. U 2016. godini umanjena je vrijednost ove nekretnine za 1.960.000 kuna (bilješka 11).

Prebijanje dugova je jedna velika koma – uvali ti neku zgradu i sad ti to prodaj.

Inace, oni izgleda ta vriedjnosna uskladenja i na zalihama i na potraživanjima i slično rade u q4 tj na kraju gopdine. Im asmisla. I z aprimijetiti je da u 2017 toga ipak ima manje no 2016 – 11,5 u 2016, a 6, 2 u 2017 – to bi značilo da su pošteno bili skresali u 2016, pa im ostalo manje z askresati u 2017 – ispravan pristup – obveze uvijek precijeni, imovinu podcijeni. Anti-Ivica pristup.

Ako je suditi po 2016 – lavovski dio otpada na zalihe
2016 – 11, 7
zalihe – 9,5
potraživanja – 0,25
prevrednocanje uvaljene nekretnine – 1, 96

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Za kolegu Paricu U nekonsolidiranom izvješću u bilanci pod stavkom kratkotrajne imovine ima podstavka dugotrajna imovina namjenjena prodaji u 2016godini iznosi 4.000.000 kuna , dok je u 2017godini te stavke nema, jeli to znači da je ta dugotrajna imovina prodana?

26. Dugotrajna imovina namijenjena prodaji
Dugotrajna imovina namijenjena prodaji u iznosu od 4.000.000 kuna odnosi se na nekretninu stečenu u zamjenu za
nenaplaćeno osigurano potraživanje od društva Elektromaterijal d.o.o. u stečaju. Uprava Društva donijela je odluku o
prodaji ove nekretnine i aktivno radi na njezinu ostvarenju, uz postojeća ograničenja neaktivnog tržišta nekretnina u
Hrvatskoj. U 2016. godini umanjena je vrijednost ove nekretnine za 1.960.000 kuna (bilješka 11).

Prebijanje dugova je jedna velika koma – uvali ti neku zgradu i sad ti to prodaj.

Inace, oni izgleda ta vriedjnosna uskladenja i na zalihama i na potraživanjima i slično rade u q4 tj na kraju gopdine. Im asmisla. I z aprimijetiti je da u 2017 toga ipak ima manje no 2016 – 11,5 u 2016, a 6, 2 u 2017 – to bi značilo da su pošteno bili skresali u 2016, pa im ostalo manje z askresati u 2017 – ispravan pristup – obveze uvijek precijeni, imovinu podcijeni. Anti-Ivica pristup.

Ako je suditi po 2016 – lavovski dio otpada na zalihe
2016 – 11, 7
zalihe – 9,5
potraživanja – 0,25
prevrednocanje uvaljene nekretnine – 1, 96

[/quote]
Hvala!
Koliko shvacam, nekretnina jos nije prodana.
Pitanje o prodaji nekretnine sam postavio jer u novcanom toku nema primitaka od prodaje dug. im., pa sam se zabrinuo da pogresno analiziram GFI.
Jos jednom hvala i cestitke svim suvlasnicima ovog bisera.

Rastimo zajedno...

New Report

Close