KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

persjesus, slažem se.
to objašnjava prodajnu stranu.
a kupovnu? 😉

mikane
fondovi polako skupljaju.


StatusQuo, a zašto bi netko prodavao dionicu koja bi na 1.600 kn bila tek srednje vrednovana za 1.200 kn ako mu se ne žuri?

Sve je to meni jasno samo sam komentirao trenutno stanje i naravno da se slazem da fondovima i vecim igracima nije u interesu dizanje jer na drugacji nacin ne mogu doc do kolicina koje zele zato sam i komentira sta se dogadja kad se osjeti uzlazni trend

Ignore : renči

StatusQuo, fondovi i u financije upućeniji privatni igrači jednoznačno prepoznaju vrijednost ove dionice, ali bi rado i ovce i novce. Istovremeno veće količine dionica KODT-a i iznimno nisku cijenu.

Erste Asset Management d.o.o. je dugo vremena uspješno i na kapaljku na bidu skupljao dionice KODT-a za svoje fondove Erste Adriatic Equity i Erste Exclusive. Tko im je omogućio tako niske ulazne cijene? Nestrpljivci, skeptici i neznalice koji hrle napamet za krdom te oni koji su iz nekog razloga trebali gotovinu, ali zbog niske likvidnosti nisu imali drugog izbora nego prodati po bidu.

No, čini se da su vremena dugotrajnog skupljanja na bidu prošla jer su u dionici, pretpostavljam, ostali imatelji koji su svjesni da se cijena još ni izdaleka nije razvila. Ne žuri im se. Pogotovo sada kada stvari postaju sve bolje.


persjesus, slažem se.
to objašnjava prodajnu stranu.
a kupovnu? ;)

Kokošje sljepilo? 🙂 Ne znam. Hoćeš li nam ti pojasniti?

možda nekoga zanima? 🙂 http://www.zse.hr/default.aspx?id=62418

usput, ako ne pratite KODT, pogledajte omjere bida i aska


možda nekoga zanima? 🙂 http://www.zse.hr/default.aspx?id=62418

uistinu sjajne vijesti… plus daljnja deprecijacija eura ce u dugom roku imati pozitivan utjecaj

Šta je sad ovo?!? Tako jeftino………se prodati 🙁

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Nije mi jasno prodano 11 220 komada jedini koji ima toliku kolicinu je Koncar ???

Na sve tri koei, kodt-p, kodt-r prosle danas nesto vece kolicine, nesto cudno se zbiva cini mi se.

Ignore : renči

Koei je ovom prodajom pao ispod 50%, te sada ima max 47,32% ukupno.

Pretpostavljam da je kupio top2, koji se skriva iza ERSTE banke? Ionako je prošlih tjedana top 2 dokupljivao.
E sad, što i zašto – vidjet ćemo valjda uskoro…

New Report

Close