KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

6,4 milijuna kn su izgubili na tecajnim razlikama??? Nevjerojatno!



eps KODT 106 KN cijena 1000 kn
eps ERNT 66 KN cijena 1350 kn
pametnome dovoljno

Trebale bi se cijene barem izjednačiti. Mislim da će to biti još ove godine. Nakon rezultata za prvo tromjesečje biti će sve jasnije
[/quote]
Nakon objavljenih rezultata izvjesno je da će cijena KODT premašiti cijenu ERNT.
Rast prihoda i dobiti je više nego što sam očekivao a mislim da je jedan kolega s foruma velikom preciznošću prognozirao rezultat za 1Q. Čestitke

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Skok prihoda u I Q sa 135 na 180 milina i dobiti 50% 🙂

Wow! Impresivno!!!

Očekivao sam veći rast nakon ovakvog izvješča. I sad mi je žao što sam kratio poziciju.

Imajte na umu da je lanjski prvi kvartal bio izrazito loš.

Čekam da netko ovo spomene ali ništa:

Kao rezultat računovodstva zaštite u 2014.g.
sveobuhvatna dobit je smanjena za 4,7 mil. kn te je u istom iznosu smanjen i kapital, a uprvom kvartalu 2015.g. sveobuhvatna dobit je povećana za 3,5 mil. kn te je u istom iznosu povećan i kapital u odnosu na stanje na kraju 2014.g.

Pad narudžbi isto ništa?Šta ćemo samo pozitive pisat?

"Only dead fish swim with the stream"

Želiš reći da je dobit u odnosu na 1Q 2014. veća za 136%?
Kratkoročne obveze prema bankama i drugim financijskim institucijama su se smanjile s 39 na 7 milja [emo_novac] Nije mi jasna škrta podjela dividende [emo_zacudjen] ili možda tajno pripremaju isplatu dijela temeljnog kapitala?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

EU-ova antidampinška carina ugrožava 5.000 radnih mjesta u Hrvatskoj

Ne bu dobro ni ovdje bojim se…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/7OyKEvKsJfFH7L8dHeBZjA==.pdf

Evo i službene objave na ZSE. Grdo, grdo…

a nek traže naknadu od komisije

jeb.. led štite sirovince a uništavaju visokotehnološku proizvodnju, idioti

S obzirom da lim zauzima 22-24% udjela troska transformatora znaci da ce morat cijenu korigirat na vise za 5-8% moguce i manje zbog nedavnog slabljena Eura, komisija procijenjuje oko 3% tako da sumnjam da ce to imat tako drasticni utjecaj osim ako se kratkorocno nisu zastitili u ugovorima koji su vec dogovoreni unaprijed nadam se da jesu jer najvise vode racuna o zastiti pri ugovaranju.

Ignore : renči

http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-05-13/u-s-russia-japan-china-korea-hit-with-eu-steel-duty

iz linka

In 2005, the EU imposed anti-dumping duties for five years on GOES from the U.S. and Russia.

ne sicam se da je onda to bio toliki problem

Ignore : renči

New Report

Close