KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koncano se pojavila likvidnost, i to po asku

fini prometi, nadajmo se da ce potrajati 🙂

...

neee ivana7 zašto nisi najavila da krećeš u brutalnu kupnju…?
jadan ja ostao sam bez dobrog ulova ispod hilje 🙁

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Da, i promet i rast… Ima neki posebni razlog?

Prva pomisao kod KODT je Ivana7…..pitam se …jeli joj šta dionica ostalo
nakon dugo..dugo …….čekanja…i tapkanja na mjestu,…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mislim da je jednom napisala da je prodala… Ali bila je u pravu što se tiče ove dionice, da ste prekjučer kupili KODT, danas bi bili preko 10% u plusu… 😉

što li se tu iza brda valja? možebitna priprema i zauzimanje pozicija prije prodaje udjela matične tvrtke??!!


što li se tu iza brda valja? možebitna priprema i zauzimanje pozicija prije prodaje udjela matične tvrtke??!!
Nadam se da je tako kako si napisao. Preuzimanje itd. Ili možda dobri rezultati do kraja godine…

mislim da u rezultate uopće ne moramo sumnjati. uvijek su bili u okvirima očekivanih i najavljenih bez većih odstupanja. možda će sad iznimka pošto je knjiga narudžbi vrlo dobro popunjena, lab u punoj funkciji, a koliko čujem i kooperanti u međimurju su prekapacitirani, te stalno rade prekovremeno.


mislim da u rezultate uopće ne moramo sumnjati. uvijek su bili u okvirima očekivanih i najavljenih bez većih odstupanja. možda će sad iznimka pošto je knjiga narudžbi vrlo dobro popunjena, lab u punoj funkciji, a koliko čujem i kooperanti u međimurju su prekapacitirani, te stalno rade prekovremeno.

Bit će bolji,a s time i dividenda raste,ako ih prije netko ne kupi:
Na dan 30.06.2014. godine vrijednost ugovorenih poslova iznosi 650 mil. kn što je rast od
26% u odnosu na isti dan prethodne godine kada je iznosila 517 mil. kn.
http://zse.hr/userdocsimages/financ/KODT-fin2014-2Q-NotREV-N-HR.pdf

AZ fond A kategorije kupio izgleda od HPB Globala KODT! Dvostruko dobra vijest. Ušao jaki kupac, a maknuo prodavatelj koji je zbog limita morao prodavati.


AZ fond A kategorije kupio izgleda od HPB Globala KODT! Dvostruko dobra vijest. Ušao jaki kupac, a maknuo prodavatelj koji je zbog limita morao prodavati.

A na tu količinu je dobio i dobar diskont, vjerujem da na tome neće stati, kako KODT ima hrpu love na računu, mogla bi ovdje sjevnit neka lijepa izvanredna

Odavno ne vidjeh ovako supalj ask na kodt-u ko bi rekao hmmm

Ignore : renči

New Report

Close