KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

top10 pomalo kupuje -R-A dok -P-A puno jače iskrcava

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ovo je toliko sigurna investicija (plaće kasne i isplaćuju se na rate) da Ivana je iskrcala 95kom protekli tjedan.
Dakle samo 10% dionica je prodala jer ovo čudo puno vrijedi!!! [emo_smijeh]
Vidimo se na 700kn i niže![emo_smijeh][emo_smijeh]


Logičan slijed nakon rušenja cijene. [emo_smijeh]

‘Prikupljajte dionice Končara D&ST, vrijednost im može porasti i 20 posto’


erste preporuka buy, bjezati iz ovog bez osvrtanja..[emo_palacd][emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Upravo tako, najbolji SELL signal je preporuka od ERSTE-a kupovati!
Očekujem propad do minimalno 700kn ako ne i dosta niže, iduća skala je 500kn. [emo_palacd]

Od kuda toliko drukera u kodt-u? Pa nije ovo dionica za vas, već za one sa povećim portfeljima. 500kn bi bila jako dobra cijena, samo bi ja na toj razini utukao milijun kuna. A pitam se koliko bi ostali veći od mene. A o crobexu ne moramo ni pričati, vjerojatno bi bio ispod 1200 bodova

Kolega Kanabis, Vi očito niste upoznati najbolje sa situacijom u KODT, a tu se trsite kako ima podosta komada. Situacija je loša, a dokaz Vam je i prodaja 10% dionice od strane gospođice Ivane.
Imate preporuku ERSTE-a.
Pametni znaju da će ovo dolje, a Vi se tješite.[emo_smijeh]


Kolega Kanabis, Vi očito niste upoznati najbolje sa situacijom u KODT, a tu se trsite kako ima podosta komada. Situacija je loša, a dokaz Vam je i prodaja 10% dionice od strane gospođice Ivane.
Imate preporuku ERSTE-a.
Pametni znaju da će ovo dolje, a Vi se tješite.[emo_smijeh]

da,da treba to prodati i sve ulupati u TEP! hahaha!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Prognozer ne znam zašto to tebe zabrinjava, ne vjerujem da kupuješ kod-t pored ostalih stečajuša. Ivana svake godine igra istu igru i na tome sam joj zahvalan.


Ovo je toliko sigurna investicija (plaće kasne i isplaćuju se na rate) da Ivana je iskrcala 95kom protekli tjedan.
Dakle samo 10% dionica je prodala jer ovo čudo puno vrijedi!!! [emo_smijeh]
Vidimo se na 700kn i niže![emo_smijeh][emo_smijeh]
Šta lupetaš….gdje kasne plaće???? Posla nikad više…

Šta lupetaš….gdje kasne plaće???? Posla nikad više…

Ma pusti ih da laprdaju i da skupimo pare za dokup kad padne cijena…

Neobičan scenarij. Firma posluje stabilno, uloži 106 milijuna kuna u kvalitetnije i opsežnije poslovanje, a oni koji bi dionicu valjda željeli kupiti (još) povoljnije nego što ionako jest (PE 8, ROE 16) ponašaju se kao da će poduzeće ostvariti gubitke. I to baš u trenutku kad se Uprava pred novinarima hvali učinjenim, hm?


Ovo je toliko sigurna investicija (plaće kasne i isplaćuju se na rate)

Da ovaj naš SEC radi svoj posao kako treba prisjelo bi ti izigravanje manipulatora sa raznoraznim poluinformacijama i poluistinama.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close