KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo zbrajao sam malo top10….imaju oko 7 tisuca komada p i r serije zajedno

Da, ove moje brojke su se odnosile samo na R seriju i Top 10

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Prošli tjedan je HPB dionički prodavao pa sam zato njih spomenuo…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Knežević je podebljao stanje sa +2000 dionica, a zagrebacka sa sedmog je ispala sa isto 2000 dionica to je bio ili skrbnicki ili je transakcija prosla van burze

Ignore : renči


Knežević je podebljao stanje sa +2000 dionica.

Podebljao je svoje 4. mjesto u top 10 s 2.670 komada na 4.670 komada.
Tko je Nikola Knežević? Pitam se ima li on kakvih konkretnijih saznanja kad se upustio u tako snažan dokup.

možda je samo prebacio sa skrbničkog na svoj račun… takvog prometa nije bilo da bi se protrgovalo 2000 dionica, bar ne preko burze… možda mu je istekao kredit pa je zalog vraćen na njegov račun.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



@persjesus

Bome dugo više ne budete vidjeli 1000 kn po dionici Kodt-a.

Hvala na informaciji, samo, danas se trgovalo iznad 1.000 kn pa mi nije jasno što ste zapravo htjeli reći.

Do 985kn na p seriji 150 komada na kupnji,a na r seriji do 1000kn preko 100 komada
uz lijepe promete,rast cijene i samo jedan veliki nalog na prodaji (na 1165kn na r seriji) ja vise nego zadovoljan

fijuu, ode 811 komada po 1070 kuna u jednoj transakciji!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


fijuu, ode 811 komada po 1070 kuna u jednoj transakciji!

Iako smo svi mislili da HPB izlazi zadnjih dana prvo je zagrebacka sa 7 mjesta ispala sa 2000 komada, a po zadnjem stanju zagrebacka sa 3 mjesta je smanjila poziciju za 850 komada tako da ocito su ove velike transakcije od zagrebacke banke.

Ignore : renči

Analiza tržišta specijalnih transformatora za vučne podstanice (traction transformers) 2013-2018:

http://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/traction-transformer-market-951.html

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

Ivana vam na temi Best buy sve nacrta, a vi joj i dalje prodajete


Vi koji ste unutra kupujte i branite cijenu,ja radije u VLDS.
O medu i mlijeku u ovoj dionici se može samo sanjati!

O medu i mlijeku u ovoj dionici se može samo sanjati !

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close