KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

teško je reći čiji su to veći nalozi na prodaji (116 na p-a i 164 na r-a) koji koče rast, ali nekako imam dojam da je nekome prilično stalo da ovo ne raste.
pa je za svaki slučaj zakočio i p-a i r-a.
da stvarno želi jako to prodati, postavio bi naloge kaskadno, malo po malo prema više, pa bi sigurno dobio u konačnici i višu cijenu za to što ima… jer to što ima dionica u tim nalozima i nije neki iznos koji se ne bi mogao sakriti u nalozima po 5 ili po 10ak dionica… postaviš nekoliko takvih naloga, kaskadno prema gore i to bi sasvim drugačije izgledalo…
možda se netko boji da cijena ne odleti prije nego prikupi neki cash? meni ti tako izgleda…

ivana7 jesi to kupila pa da idemo gore malo??? ili se još skuplja??

Biti će ohohoho posla i u regiji:

Energetiku očekuje 10 milijardi eura ulaganja

8.3.2012 9:13:00 | Autor/Izvor PressCut
Srbija može očekivati najmanje 10,5 milijardi eura ulaganja u energetiku u razdoblju od 2010. do 2020. godine. Samo u sektoru obnovljivih izvora energije može se očekivati 600 milijuna eura ulaganja, što je vrlo konzervativna procjena, izjavio je Costis Stambolis iz Instituta za energetiku za Jugoistočnu Europu (IENE).

On je dodao da u procjenu ulaganja nisu uračunata ulaganja u sektoru energetske učinkovitosti. Stambolis je rekao da prema studiji IENE o izgledima energetskog tržišta Jugoistočne Europe ta regija do 2020. godine očekuje 240 milijardi eura ulaganja u energetiku.
(Beta)

"Only dead fish swim with the stream"



– a za vaše buduće mirovine bi bilo puno bolje kada bi ovo kupovali mirovinci.
– jer ova dionica u narednih desetak godina ima minimalni potencijal godišnjeg rasta 10-15%.

Mozes li prevesti na hrvatski jezik "u narednih 10 godina imati minimalni potencija godisnjeg rasta"

Da li postoji i potencijal pada i koliko on iznosi ?
[/quote]

Mislila je reć da dionica ima potencijal da raste u narednih 10 godina, svake godine 10-15%, što nakon 10 godina iznosi 100-150%, a to znači da onaj tko danas uloži neku lovu, za 10god. bi trebao imati najmanje duplo više.

Ako je mišljenja da dionica ima potencijal za rast onda u istom trenutku ne može imati i potencijal za pad.


nekako imam dojam da je nekome prilično stalo da ovo ne raste.
(…) možda se netko boji da cijena ne odleti prije nego prikupi neki cash? meni ti tako izgleda…

Možda bismo i mi mogli nešto poduzeti ne bi li prikupili cash!
A ne samo dotični/a! [smiley]


Mislila je reć da dionica ima potencijal da raste u narednih 10 godina, svake godine 10-15%, što nakon 10 godina iznosi 100-150%, a to znači da onaj tko danas uloži neku lovu, za 10god. bi trebao imati najmanje duplo više.
Ako je mišljenja da dionica ima potencijal za rast onda u istom trenutku ne može imati i potencijal za pad.

izgleda ne ide slozeni kamatni racun , inace najvaznija stvar ovdje [huh]




– a za vaše buduće mirovine bi bilo puno bolje kada bi ovo kupovali mirovinci.
– jer ova dionica u narednih desetak godina ima minimalni potencijal godišnjeg rasta 10-15%.

Mozes li prevesti na hrvatski jezik "u narednih 10 godina imati minimalni potencija godisnjeg rasta"

Da li postoji i potencijal pada i koliko on iznosi ?
[/quote]

Mislila je reć da dionica ima potencijal da raste u narednih 10 godina, svake godine 10-15%, što nakon 10 godina iznosi 100-150%, a to znači da onaj tko danas uloži neku lovu, za 10god. bi trebao imati najmanje duplo više.

Ako je mišljenja da dionica ima potencijal za rast onda u istom trenutku ne može imati i potencijal za pad.
[/quote]
E moj prijatelju, slabo tebi ide matematika i kamatni račun………….

Jedina mana ove dionice što nije zanimljiva mirovincima.
Kad se sjetim da su kupovali dlkv na 245, a kodt im ne valja na 1000 kn- bit ćemo mi sretni ako vidimo lipe od 2 stupa.





– a za vaše buduće mirovine bi bilo puno bolje kada bi ovo kupovali mirovinci.
– jer ova dionica u narednih desetak godina ima minimalni potencijal godišnjeg rasta 10-15%.

Mozes li prevesti na hrvatski jezik "u narednih 10 godina imati minimalni potencija godisnjeg rasta"

Da li postoji i potencijal pada i koliko on iznosi ?
[/quote]

Mislila je reć da dionica ima potencijal da raste u narednih 10 godina, svake godine 10-15%, što nakon 10 godina iznosi 100-150%, a to znači da onaj tko danas uloži neku lovu, za 10god. bi trebao imati najmanje duplo više.

Ako je mišljenja da dionica ima potencijal za rast onda u istom trenutku ne može imati i potencijal za pad.
[/quote]
E moj prijatelju, slabo tebi ide matematika i kamatni račun………….
[/quote]

Mislim da vladam matematikom bolje od većine vas tu na ovom forumu…
Ako je vama jedina zivotna preokupacija hvatati se za necije nespretno napisane recenice, onda blago se vama… [bye]
I da znam da je:
dionica kupljena po 1000kn puta svake godine po 10% do ukupno 10godina = 2593,74kn





– a za vaše buduće mirovine bi bilo puno bolje kada bi ovo kupovali mirovinci.
– jer ova dionica u narednih desetak godina ima minimalni potencijal godišnjeg rasta 10-15%.

Mozes li prevesti na hrvatski jezik "u narednih 10 godina imati minimalni potencija godisnjeg rasta"

Da li postoji i potencijal pada i koliko on iznosi ?
[/quote]

Mislila je reć da dionica ima potencijal da raste u narednih 10 godina, svake godine 10-15%, što nakon 10 godina iznosi 100-150%, a to znači da onaj tko danas uloži neku lovu, za 10god. bi trebao imati najmanje duplo više.

Ako je mišljenja da dionica ima potencijal za rast onda u istom trenutku ne može imati i potencijal za pad.
[/quote]
E moj prijatelju, slabo tebi ide matematika i kamatni račun………….
[/quote]
Evo da pomognem s matematikom. Znaci ako je rast godišnji po 15% to je u 10 godina ukupno 404,55% viša cijena od sadašnje. Znaci s 1050 na 4247.83kn. eto pomoć

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Evo da pomognem s matematikom. Znaci ako je rast godišnji po 15% to je u 10 godina ukupno 404,55% viša cijena od sadašnje. Znaci s 1050 na 4247.83kn. eto pomoć

Wrong!! Kad ćete više naučiti postotke!

Čime se vi bavite?
Prognozama za 10 godina unaprijed?!
Ma, tko zna što će do onda biti?! Ako netko uspije pogoditi trend za godinu-dvije, to je već odlično! O tome da je za dvije godine lakše izračunati godišnji rast – da ne govorimo! [lol]

New Report

Close