KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutno posjedujem i jednu dionicu koja gotovo u nicemu fundamentalno ( zasada) ne zadovoljava moje kriterije, no kako vjerujem u tehničku analizu, a ona mi ukazuje na rast, mozda se i tu nesto promjeni..

Kolega DELUX nema ništa od Belja, ako na to mislite, to može samo DOLJE!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Evo i grafa, GAP na 1100kn i dalje postoji,a bome neće nestati.
Veliki volumen je tu bio pa ćemo vidjeti može li sad izdržati prodaju, jer ako padne ispod toga
dobar dio ulagača ulazi u minus,a tada u panici rasprodaja tek započinje i voda u uši tek dolazi.
Izlaz je trebao biti na 1350kn i od tada čekanje, al tada vam je Ivana7 drukala kako treba kupovati a uredno je iskrcavala.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Evo i grafa, GAP na 1100kn i dalje postoji,a bome neće nestati.
Veliki volumen je tu bio pa ćemo vidjeti može li sad izdržati prodaju, jer ako padne ispod toga
dobar dio ulagača ulazi u minus,a tada u panici rasprodaja tek započinje i voda u uši tek dolazi.
Izlaz je trebao biti na 1350kn i od tada čekanje, al tada vam je Ivana7 drukala kako treba kupovati a uredno je iskrcavala.

Ozbiljni majstor tehničke analize kao što ste vi, sigurno zna da je najbolji indikator ATR na tromjesečnom grafu, a on vrišti UP UP UP! [lol]


Možeš se ti slikati sa svojim kvazi-analizama. Ovo nije dionica u koju ulazi stado. Možda tek koja zalutala ovčica [lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



Možeš se ti slikati sa svojim kvazi-analizama. Ovo nije dionica u koju ulazi stado. Možda tek koja zalutala ovčica [lol]
[/quote]
Da,točno je ovdje ulazi samo elita.
Samo ne razumijem da je tako mala razlika između povlašteme i redovne.Minimalna razlika bi trebala
biti barem desetak posto .U Adrisu je razlika cijelih 20%.Da li to znaći da tamo nije elita.
Ali ako ne ulaze ovčice para nema.Ovo ti dođe kao oročena štednja uz kamatu od 4 do 5% godišnje.A to nas
špekulante ne privlači.Sve ispod 5% dnevno ne igra.Naravno da može i u minus 5 %,ali cilj je plus.

Na ZSE će teći med i mlijeko u potocima,a u KODT na kapaljku ,na vrh jezika/dividenda pa tko izdrži!/.

Zamislite da je netko još do sada sačuvao dividende! Blago njemu! 😉

Ne stidoh kupiti srpanjski broj Banke, a nema ih više u kioskima.
A volio bih pročitati intervju s predsjednikom uprave pa ako netko ima volje (i sačuvan broj) neka pliz skenira i zakelji ovdje.
(Lynx, budi srce :)).

@Hosue

Ja to ne radim. Bez pismene dozvole izdavača ne distribuiram kopije njegovih uradaka. Ne znam smijem li ili ne, neda mi se razmišljati što je pokriveno copyrightom a što ne, ja jednostavno to sve skupa iz predostrožnosti ne radim. Trebao si kupiti. Kada sam ja mogao dati te silne novce za tu skupu Banku, mogao si i ti. Sigurno još uvijek možeš naručiti od izdavača (valjda imaju koji stari broj) a ako ne sigurno se možeš pretplatiti na časopis Banka i time imaš besplatan uvid u online arhivu svih dosadašnjih izdanja! 😉
http://www.bankamagazine.hr/Magazin/Arhivatiskanogizdanja/tabid/80/brojid/57/Default.aspx


@Hosue

Ja to ne radim. Bez pismene dozvole izdavača ne distribuiram kopije njegovih uradaka. Ne znam smijem li ili ne, neda mi se razmišljati što je pokriveno copyrightom a što ne, ja jednostavno to sve skupa iz predostrožnosti ne radim. Trebao si kupiti. Kada sam ja mogao dati te silne novce za tu skupu Banku, mogao si i ti. Sigurno još uvijek možeš naručiti od izdavača (valjda imaju koji stari broj) a ako ne sigurno se možeš pretplatiti na časopis Banka i time imaš besplatan uvid u online arhivu svih dosadašnjih izdanja! 😉
http://www.bankamagazine.hr/Magazin/Arhivatiskanogizdanja/tabid/80/brojid/57/Default.aspx

Iskreno, nešto slično od tebe sam i očekivao.

"Trebao si kupiti.", kažeš. Fakat su ti izjave ko u malog djeteta (ono u stilu "nedam ti čipsa, kupi si!"). Kladim se da te djeca u školi nisu voljela. :p

Jasno sam ti rekao da sam htio kupiti, ali kad sam god pošao negdje uvijek sam smetnuo s uma (jednom sam se sjetio i ko za inat nije bilo u tom kiosku).
I o kakvim silnim novcima pričaš da si dao?? 40ak kn? Fakat si čudan.

Zaboravi da sam te pitao. I čuvaj taj broj k’o oči glavi, nemoj da dođe u krive ruke.


Iskreno, nešto slično od tebe sam i očekivao.

"Trebao si kupiti.", kažeš. Fakat su ti izjave ko u malog djeteta (ono u stilu "nedam ti čipsa, kupi si!"). Kladim se da te djeca u školi nisu voljela. :p


Ja svoj čips vrlo rado dijelim i tako sam i kad sam bio dijete, meni obično sve pojedu drugi (jer puno ne jedem, i rado dajem 🙂

Ali ja dajem SVOJ čips, ne mogu davati tuđi!! Ovaj članak nije moj nego je u vlasništvu časopisa Banka i ja zaista ne mogu tebi dati nešto što je njihovo, to ti mogu dati samo oni!
Ja sam kupio jedan primjerak časopisa i nemam ga pravo umnažati. Sorry, ali ja ne želim nikoga oštetiti niti kršiti nikakve zakone. Političari su naučili drugima oteti čips i onda kao dijeliti drugima, ja to ne radim, dijelim samo svoj čipis!

@Lynx

Imaš potpuno pravo djeliti ili ne djeliti svoje vlasništvo ali da te pitam čisto iz znatiželje:jesi li ikad "skinuo" neki film,muziku,igricu…ili koristio tako neku ilegalnu kopiju?Jer ja ne poznajem nijednu osobu koja to ne radi…ti bi zaista bio jedinstven.
Sorry za off topic…

"Only dead fish swim with the stream"



Iskreno, nešto slično od tebe sam i očekivao.

"Trebao si kupiti.", kažeš. Fakat su ti izjave ko u malog djeteta (ono u stilu "nedam ti čipsa, kupi si!"). Kladim se da te djeca u školi nisu voljela. :p


Ja svoj čips vrlo rado dijelim i tako sam i kad sam bio dijete, meni obično sve pojedu drugi (jer puno ne jedem, i rado dajem 🙂

Ali ja dajem SVOJ čips, ne mogu davati tuđi!! Ovaj članak nije moj nego je u vlasništvu časopisa Banka i ja zaista ne mogu tebi dati nešto što je njihovo, to ti mogu dati samo oni!
Ja sam kupio jedan primjerak časopisa i nemam ga pravo umnažati. Sorry, ali ja ne želim nikoga oštetiti niti kršiti nikakve zakone. Političari su naučili drugima oteti čips i onda kao dijeliti drugima, ja to ne radim, dijelim samo svoj čipis!
[/quote]
Lynx cijenim te kao investitora i rado čitam tvoje postove ali si me sada iznenadio.

New Report

Close