KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma daj budi ozbiljan zašto bi se netko ikrcavao bez veze ako je inside ne misliš valjda da taj koji je inside nije znao rezulatate.
Nego je problem druge prirode, cijena je dostigla svoj trenutni maksimum i nema momentuma za nešto više.
A ako je netko mislio to na brzinu zavrtiti to je njegov problem a ne nas koji smo unutra dugoročno.

Since 1923



Kad ovaj KODT pukne bice placa i jauka [cry] [bye]

Kao i sve kad pukne. A to je pretpostavljam jako daleko jer za samo uskladiti sa fundametanlnom vrijednošću cijena bi trebala toliko narasti da mislim da je to teoretski nemoguće u manje od bar 2 godine, a koliko onda još treba rasti da bi cijena bila dovoljno iznad fundametalne vrijednosti da bi moglo doći do nekog "pucanja"?? To je stvarno daleka budućnost 🙂

P.S. Neki su se ovdje izgleda lijepo zeznuli. Sad sam tek sve povezao. Ove špekulacije u zadnje vrijeme su ovdje bile slično kao i na drugim dionicama zato što je netko "očekivao" loše izvješće pa mu je ovo bilo priređeno za iskcravanje. Mora da se taj ne malo iznenadio kad izašlo izvješće 😀
Naravno u prvom kvartalu ove godine možemo očekivati nešto slabije rezultate, ali ako narudžbe nastave rasti… to će sumarno biti još jače od ovoga u smislu podupiranja intrinzične vrijednosti firme. A što će kad rasti/padati, za zbilja ne znam i ne zanima.Znam samo da dugoročno teško da ima nešto na ZSE s ovime usporedivo jer ovo je firma kakvu se samo poželjeti može, a po cijeni kao da je neki propali građevinar :rotfl:.
[/quote]

Bravo, ovo boldano je kao zakon. Dugoročno gledajući definitivno dionica koja se mora imati u portfelju.

Hajde bar do 1200. Pokažite nevjernim Tomama da dionica može gore.
Tj. nagore, hehe.

pa ljudi dajte opalite više po bidu kako treba…
zelimpuno kodt-a, zelim u u top ten, a ovako je to tesko izvedivo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pa imate 114 kom na asku a vjerovatno ima i dosta skrivene prodaje hpb.
Pravom investitoru 20 kuna ne čini razliku.

Since 1923


Pa imate 114 kom na asku a vjerovatno ima i dosta skrivene prodaje hpb.
Pravom investitoru 20 kuna ne čini razliku.

ne zelim rastjerati prodaju lupanjem po asku…
Meni je u interesu da ima sto vise prodaje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Sve je ok dok god ne poželite da rezultati budu katastrofa kao što ste to napisali na Cebi.
Ipak je meni kao dionicaru Kodt vazno da rade pozitivno. Puno sreće želim i da izdržite do 2000 i ne prodate za par dana ili tjedana kao neke druge a kojih više nemate u potpisu.

Since 1923

http://www.poslovni.hr/vijesti/koncar-dst-ostvario-rast-godisnje-dobiti-172113.aspx

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Sve je ok dok god ne poželite da rezultati budu katastrofa kao što ste to napisali na Cebi.
Ipak je meni kao dionicaru Kodt vazno da rade pozitivno. Puno sreće želim i da izdržite do 2000 i ne prodate za par dana ili tjedana kao neke druge a kojih više nemate u potpisu.

kolega

prodajem kad mislim da treba prodati…
ko zna, mozda sam i sad na asku kodt-a
a mozda i na bidu.
a mozda i oboje…
na burzi se ne oslanjajte na nikoga, tu uvijek ostajete sami.
sretno i vama!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

jedno pitanje
imam 10 kodt-r-a ali prije onog splita vrijednosti dionice
sad trebam ponovno registrirati dionicu kod brokera
kakva je procedura
trebam li upisati dupli broj dionica ili što?
hvala

Postanite Eu-robovi

još jedan info,danas televizija snima kažu da dolazi zlatna kuna [proud]


još jedan info,danas televizija snima kažu da dolazi zlatna kuna [proud]

A kako ce to pomoci onima zaglavljenima u ovoj nelikviduši…bojim se nikako!!! [bye] [bye] [bye]

New Report

Close