KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zanima me ova dionica, pa ako neko ima volje da ukratko kaže da li uzeti redovnu ili povlaštenu
ili obje?
Nemam za sada ni jednih ni drugih.
Hvala.

Prelistaj ovaj topic unazad, bilo je nekoliko rasprava na tu temu.

Dodat ću samo mali savjet iz svog iskustva: ako je razlika između cijene P i R veća od 10% uzmi povlaštenu, u suprotnom kupi redovnu. Povijesno gledano, P prati R zaostajući u prosjeku za 10%. Ponekad se pojave i veća odstupanja, koja onda možeš iskoristiti za arbitražu. Ja sam imao podjednak broj P i R, ali sam R zamijenio za P u trenutku kad je razlika u cijeni prešla 20%.

[/quote]
nije bas tako…
Neka kolega procita detaljno sto pise u statutu pa onda neka odluci

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Ja ozbiljnu potporu ne vidim. Pogledajte prve naloge na kupnji, sve po par dionica.

– ako dobro ne vidite kupite očale.
– evo ja vidim jedan nalog na kupnji povlaštene,
– a u tome nalogu se kupuje 1.015 dionica ili 964.250kn.
– taj nalog nije na nekoj cjenovnoj visini, ali na tim cijenama se tržilo prije cca mjesec dana.
– a tržilo se je i ispod toga naloga.
– ja sam danas tu vidjela i više naloga od po 100kom .
– još nismo sigurni što s tim fondovima HPB.
– kada bi stavili sve svoje dionice na prodaju na neku realnu cijenu.
– budite sigurni da taj nalog tu ne bi gledali duže od 2 dana.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ukupna kupnja na povlaštenoj je 413 komada, a na redovnoj 537, tako da nemam pojma o kojem nalogu od 1.015 komada pričaš.




Ja ozbiljnu potporu ne vidim. Pogledajte prve naloge na kupnji, sve po par dionica.

– ako dobro ne vidite kupite očale.
– evo ja vidim jedan nalog na kupnji povlaštene,
– a u tome nalogu se kupuje 1.015 dionica ili 964.250kn.
– taj nalog nije na nekoj cjenovnoj visini, ali na tim cijenama se tržilo prije cca mjesec dana.
– a tržilo se je i ispod toga naloga.
– ja sam danas tu vidjela i više naloga od po 100kom .
– još nismo sigurni što s tim fondovima HPB.
– kada bi stavili sve svoje dionice na prodaju na neku realnu cijenu.
– budite sigurni da taj nalog tu ne bi gledali duže od 2 dana.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ukupna kupnja na povlaštenoj je 413 komada, a na redovnoj 537, tako da nemam pojma o kojem nalogu od 1.015 komada pričaš.
[/quote]
Kolega
ne radi vam mostic
ja isto vidio nalog o kojem ivana piše, ali sad ga vise nema

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ukupna kupnja na povlaštenoj je 413 komada, a na redovnoj 537, tako da nemam pojma o kojem nalogu od 1.015 komada pričaš.

– evo baš sada pogledala i nema toga naloga.
– ali je bio, znate da ja to pratim i ne pišem ono što nije istina.

– I love this game.
Pozdrav !

Za one koji ne znaju gospoda iz sindikata vam stoje na asku na 1300…(procitajte malo postove kolege deluxa od 25.1. na "Sto smo danas trzili" i sve ce vam bit jasno…)Pa dajte malo grickajte da vas ožene ko zadružnog konja…

@ivana7
Kolegice, koliko tražite za sve svoje dionice KODT-P-A.?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Za one koji ne znaju gospoda iz sindikata vam stoje na asku na 1300…(procitajte malo postove kolege deluxa od 25.1. na "Sto smo danas trzili" i sve ce vam bit jasno…)Pa dajte malo grickajte da vas ožene ko zadružnog konja…

A vi znadete kako je to kad vas ozene ko zadruznog konja kad o tome pišete?
Bolno iskustvo iz proslosti?

Vidim da pisete o tome…

na 1300 nema ozbiljne kolicine na prodaji…

ako se tamo pojavi ozbiljnija kolicina, vidjet cete na mosticu kako izgleda kad krdo gladnih lavova dograbi mladu gazelu.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



@ivana7

Kolegice, koliko tražite za sve svoje dionice KODT-P-A.?

– imam tih p , ali veća pozicija mi je r.
– nemam pojma zbog čega tu kompliciraju s tim p i r serijama, zašto to ne svedu pod jednu novu zajedničku seriju,
– to bi i za likvidnost dionice bilo puno bolje.

– ne mislim ovo prodavati prije dividende nikako,
– a možda ni tada,
– za ovu dionicu sam sigurna da neće puno pasti ako budemo imali veliku korekciju tržišta.
– ipak je ova firma i u najvećoj krizi imala porast proizvodnje i rast dobiti.
– kada imate ovu dionicu ili HT ili JNAF ili CEBA ili TNPL ili LURA zbilja ne trebate buljiti u komp cijeli dan, a ostale dionice postoje zbog disperzije, puno toga imam.
– portfelj će vam dnevno rasti cca 1% i to bi bilo to.
– trenutno u portfelju No.1 mi je HT, ne zbog prinosa već zbog sigurnosti, a i na njemu sam lijepo zaradila.

– trenutno mi je problem keš ????
– imam ga, a nemam ideju što kupovati.
– sve ideje su dobrodošle na temi Best buy.

– I love this game.
Pozdrav !


na 1300 nema ozbiljne kolicine na prodaji…

ako se tamo pojavi ozbiljnija kolicina, vidjet cete na mosticu kako izgleda kad krdo gladnih lavova dograbi mladu gazelu.

Kako nema? Na prodaji je 298 komada redovne.

Malo da razbijem ovu vašu trejdersku spiku, i usput odgovorim po koliko (kad?) vam dam svoje bilo koje (P-A ili R-A):
http://news.morningstar.com/articlenet/article.aspx?id=368415

(za 75 godina, osim ako me stvarno, ali baš stvaaaarno, ne natjerate nemoralnim ponudama – ali još smo svjetlosnim godinama daleko od toga)




@ivana7

Kolegice, koliko tražite za sve svoje dionice KODT-P-A.?

– imam tih p , ali veća pozicija mi je r.
– nemam pojma zbog čega tu kompliciraju s tim p i r serijama, zašto to ne svedu pod jednu novu zajedničku seriju,
– to bi i za likvidnost dionice bilo puno bolje.

– ne mislim ovo prodavati prije dividende nikako,
– a možda ni tada,
– za ovu dionicu sam sigurna da neće puno pasti ako budemo imali veliku korekciju tržišta.
– ipak je ova firma i u najvećoj krizi imala porast proizvodnje i rast dobiti.
– kada imate ovu dionicu ili HT ili JNAF ili CEBA ili TNPL ili LURA zbilja ne trebate buljiti u komp cijeli dan, a ostale dionice postoje zbog disperzije, puno toga imam.
– portfelj će vam dnevno rasti cca 1% i to bi bilo to.
– trenutno u portfelju No.1 mi je HT, ne zbog prinosa već zbog sigurnosti, a i na njemu sam lijepo zaradila.

– trenutno mi je problem keš ????
– imam ga, a nemam ideju što kupovati.
– sve ideje su dobrodošle na temi Best buy.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Znači, ne možemo se dogovoriti? Onih 1000 kom. na kupnji su bili moji, tek toliko da vidite da sam ozbiljan kupac, i da mi nije sav novac u validusu. Ako se predomislite, stojim vam na raspolaganju.
Sa štovanjem

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



na 1300 nema ozbiljne kolicine na prodaji…

ako se tamo pojavi ozbiljnija kolicina, vidjet cete na mosticu kako izgleda kad krdo gladnih lavova dograbi mladu gazelu.

Kako nema? Na prodaji je 298 komada redovne.
[/quote]
Kolega
imamo razlicite poglede na velicinu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close