KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ispravak netocnog navoda

ra 1299
pa 1220 [thumbsup]

AIIIIIIIHHHHHHHHAAAAAAAAAAA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ispravak netocnog navoda

ra 1299
pa 1220 [thumbsup]

AIIIIIIIHHHHHHHHAAAAAAAAAAA


bas mi drago nek se i ti raduješ,kad si uporan!

Mršava je ta potpora na povlaštenoj. Ne vidim baš neku veliku volju da se to stvarno kupuje u većoj količini na ovim cijenama.

Zanima me ova dionica, pa ako neko ima volje da ukratko kaže da li uzeti redovnu ili povlaštenu
ili obje?
Nemam za sada ni jednih ni drugih.
Hvala.


Mršava je ta potpora na povlaštenoj. Ne vidim baš neku veliku volju da se to stvarno kupuje u većoj količini na ovim cijenama.

Ah kolega
tako vam je to
Hairija nije vidio kupnju na 950
vi je ne vidite sada..
kad ju svi budu vidjeli bit ce i cijena 2,5 -3 k
a onda ja necu vidjeti razloga vise biti u ovoj dionici

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Zanima me ova dionica, pa ako neko ima volje da ukratko kaže da li uzeti redovnu ili povlaštenu
ili obje?
Nemam za sada ni jednih ni drugih.
Hvala.

Kolega
o tome se vise puta pisalo…
prolistajte malo temu.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Mršava je ta potpora na povlaštenoj. Ne vidim baš neku veliku volju da se to stvarno kupuje u većoj količini na ovim cijenama.

Ah kolega
tako vam je to
Hairija nije vidio kupnju na 950
vi je ne vidite sada..
kad ju svi budu vidjeli bit ce i cijena 2,5 -3 k
a onda ja necu vidjeti razloga vise biti u ovoj dionici
[/quote]

Ma vi ćete nas sve rasturiti i ošišati, znam znam…
Ja ozbiljnu potporu ne vidim. Pogledajte prve naloge na kupnji, sve po par dionica. To što se jedan zaletio i kupio po 1225 ne znači ništa. Inače imam dosta KODT-a, kupovanog znatno niže, tako da mi je okej da raste, ali sumnjam.

Koliko ova dionica može još porasti ili pasti ? Vidim podrška nije baš neka. Možda kolega Myohomi zna više ??? [huh]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?


Mršava je ta potpora na povlaštenoj. Ne vidim baš neku veliku volju da se to stvarno kupuje u većoj količini na ovim cijenama.

– mršava je i prodaja.
– pratim ovu dionicu, već preko mjesec dana je konstantno kupnja puno veća od prodaje.
– za samu dionicu bi puno bolje bilo da cijena nije odletjela previše gore.
– zbog toga imamo i malu likvidnost a veliku potrežnju.
– a uvjek je skupa ona roba koje nema dovoljno na tržištu, a imamo veliku potražnju.
– iskreno bi mi bilo draže da je cijena manja cca 100kn ali da imamo veliku likvidnost.
– tu je očito da ni trejderi ne žele izlaziti.
– čeka se izvješće, a očekivanja su velika.
– poslije tog izvješća će se cijena najvjerojatnije stabilizirati na nekoj cijeni.
– a ova dionica za razliku od HT-a nakon dividende ni ne pada za veličinu dividende.
– ima dosta drukova u cilju rušenja dionice, najglasniji su oni iz škole Kučilooro, ali to je jedna drugorazredna skupina investitora koja je samo pogubila novce na nekim glupim investicijama.
– mnogi bi željeli ući u ovu dionicu, ali im je bila skupa na 900kn, a što reći za ovu sadašnju cijenu.
– ipak ova dionica spada u prvoklasno ulaganje.
– i tu će cijena ulaza uvjek biti skupa.

– I love this game.
Pozdrav !


Zanima me ova dionica, pa ako neko ima volje da ukratko kaže da li uzeti redovnu ili povlaštenu
ili obje?
Nemam za sada ni jednih ni drugih.
Hvala.

Prelistaj ovaj topic unazad, bilo je nekoliko rasprava na tu temu.

Dodat ću samo mali savjet iz svog iskustva: ako je razlika između cijene P i R veća od 10% uzmi povlaštenu, u suprotnom kupi redovnu. Povijesno gledano, P prati R zaostajući u prosjeku za 10%. Ponekad se pojave i veća odstupanja, koja onda možeš iskoristiti za arbitražu. Ja sam imao podjednak broj P i R, ali sam R zamijenio za P u trenutku kad je razlika u cijeni prešla 20%.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.


Mršava je ta potpora na povlaštenoj. Ne vidim baš neku veliku volju da se to stvarno kupuje u većoj količini na ovim cijenama.

[lol]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ja ozbiljnu potporu ne vidim. Pogledajte prve naloge na kupnji, sve po par dionica.

– ako dobro ne vidite kupite očale.
– evo ja vidim jedan nalog na kupnji povlaštene,
– a u tome nalogu se kupuje 1.015 dionica ili 964.250kn.
– taj nalog nije na nekoj cjenovnoj visini, ali na tim cijenama se tržilo prije cca mjesec dana.
– a tržilo se je i ispod toga naloga.
– ja sam danas tu vidjela i više naloga od po 100kom .
– još nismo sigurni što s tim fondovima HPB.
– kada bi stavili sve svoje dionice na prodaju na neku realnu cijenu.
– budite sigurni da taj nalog tu ne bi gledali duže od 2 dana.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close