KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rekli smo koliko očekujemo, oko 55 kn.

Na cijenu 1200kn dividenda samo 4%, a sad netko ima obraza pričati o dobroj investiciji.
Da je 7-10% ok, al samo 4%, to nije vrijedno sekirancije. Bolje oročiti na banci ili pozajmiti nekome uz kamatu 5-6% bez banke.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....



Vidim da se 950 jako smiješi ?

Molim da netko objasni laiku tj. meni što taj graf predstavlja.
Hvala!
[/quote]

– taj graf predstavlja da mu se 950 jako smiješi.
– morate znati kako gospon Loris jako puno ulaže u te svoje grafove.
– i uvijek mu je smiješno kada puši lovu.
– za sada nema straha dok Lorisov poučak radi i više nego o.k.

– I love this game.
Pozdrav !



Rekli smo koliko očekujemo, oko 55 kn.

Na cijenu 1200kn dividenda samo 4%, a sad netko ima obraza pričati o dobroj investiciji.
Da je 7-10% ok, al samo 4%, to nije vrijedno sekirancije. Bolje oročiti na banci ili pozajmiti nekome uz kamatu 5-6% bez banke.
[/quote]
Inace se ne slazem sa DENIROM,ali ovaj put je u pravu.
Jos ako ga budu rusili poslije dividende,gubitak ce biti puno veci nego bijednih 4% koliko iznosi dividenda.
Objektivno gledajuci ,na ovim cijenama nije dobra kupnja.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”




Vidim da se 950 jako smiješi ?

Molim da netko objasni laiku tj. meni što taj graf predstavlja.

Hvala!
[/quote]

Ovaj graf pokazuje jedan od momentum indikatora koji u ovom slučaju kaže kako će cijena gore! Zato bi jako htio da cijena dođe opet na 950, ali moram se odmah razočarati takvu sreću neću imati.

Neka Loris iznese svoje viđenje, jer stvarno ne znam šta je on tu vidio…
[/quote]

Ovo je čista projekcija samog Teletrade-a kroz RSI. U ovom grafu nema ni točkice moje primjese, a vi kako želite.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Iz dana u dan sve je veći broj dionica na prodaji do 1200.
Već bi se po silnom pisanju na temi KODT i zornom prikazu kvalitete firme
moralo pomalo napadati te razine.
A kupaca nešto malo po 1120 ?!!




Rekli smo koliko očekujemo, oko 55 kn.

Na cijenu 1200kn dividenda samo 4%, a sad netko ima obraza pričati o dobroj investiciji.
Da je 7-10% ok, al samo 4%, to nije vrijedno sekirancije. Bolje oročiti na banci ili pozajmiti nekome uz kamatu 5-6% bez banke.
[/quote]
Inace se ne slazem sa DENIROM,ali ovaj put je u pravu.
Jos ako ga budu rusili poslije dividende,gubitak ce biti puno veci nego bijednih 4% koliko iznosi dividenda.
Objektivno gledajuci ,na ovim cijenama nije dobra kupnja.

[/quote]
slazem se kolega..
ja kao dobricina vam zelim omoguciti da izadjete van…imate podosta kupnje, neka je i moja…
puno sam griješio u životu pa se ovom zrtvom zelim barem malo iskupiti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


koji si god?? ja planiram upis app-a
[cool]

Ja sam svoje odslusao odavno, ekonomska skola u nekom drugom sistemu, a na faksu sam samo imao računovodstvene informacijske sisteme,a i to sam zaboravio o cemu se radi bilo je to prilicno davno negdje za vrijeme rata. Sad bi morao sve ponovno, neki poslovni smijer ili jednostavno uciti od kuce jer ne vidim da ce mi papir dati zaposlenje u ovom nasem "super" sistemu. A ova dionica samo klizi prema dolje.
Pitanje jedno za strucnjake, to sam vec prije trebao postaviti ali nije bilo vremena od silnog citanja niti ne spavam vise :).
U koje se inace vrijeme isplacuju dividende, da li moram imati dionicu punu godinu ili je dividenda vezana iskljucivo za dionicu, znacim primjera radi, kupim dionicu danas a oni imaju isplate sljedeci tjedan, dal ja dobijam dividendu bez obzira sto sam je drzao samo tjedan dana (mojom logikom bi ovo trebalo biti ispravno, ali opet ja nisam ekonomista 🙂 ).
Ili koliko vidim na jednoj drugoj stranici da moram imati odredjene dionice bar mjesec dana prije odrzavanja skupstine na kojoj se odredjuju tko ce dobiti dionice i koji ce postotak biti isplacen.
Da li onda u to vrijeme (prije skupštine) dionice idu prema gore, a poslije isplate opet lete dole.

Rusitelj vlade ^_^.

Neka ovaj ulagač kupnju (767×950,01) proba staviti na 1150,00.



Vidim da se 950 jako smiješi ?

Molim da netko objasni laiku tj. meni što taj graf predstavlja.

Hvala!
[/quote]
graf ne predstavlja baš ništa, ni lorisu nije jasno što je htio s njime reći [lol]


graf ne predstavlja baš ništa, ni lorisu nije jasno što je htio s njime reći [lol]

– graf je i više nego dobar.
– i molim vas nemojte mi tu pisati protiv gospon Lorisa jer je on o.k. tip.
– koliko pratim forum i burzu za sada ide virtualno iskrcavanje gospon KucilaOra.

– samo ne kužim zbog čega se nabildavate i liparite na ovoj dionici.
– tu vam je dug firme preko 100% .
– veliki buk.
– katastrofalno veliki pad naruđbi.
– a oni iz HPB još imaju 10.000 dionica za iskrcati se.

– što se tiće mojega portfelja je o.k. što dižete cijenu dionice, jer mi portfelj raste.
– ali ako tako nastavite i ja ću se morati iskrcavati da udovoljim zahtjeve tržišta.
– ali zašto da brokere hranim i vas ponovno šišam.
– strpite se malo, tu ima dionica za sve.
– a i gospon Loris vam je dao prekrasan graf.

– I love this game.
Pozdrav !

Bago danas u Jutanjem najavio spektakl od KOEI izvješća [proud]


Bago danas u Jutanjem najavio spektakl od KOEI izvješća [proud]

– što nije ovo tema KODT ????

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close