KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Končar -energ.tr.(KPT) su po prihodima otprilike dvostruko veći tj. imali su prihode od 1.329.109.649kn u 2009. godini (1.052.375.259kn u 2008.), ali su po rezultatima odnosno dobiti izrazito bolji tj. ostvarili su 193.622.994kn dobiti u 2009. godini(172145.140kn u 2008.) i to sve s 475 zaposlenih.
Mora se priznati da su rezultati fantastični i da je siemens kupio zlatnu koku, a možda u nekoj budućnosti svrne pogled i na zlatno pile u susjedstvu.


Mora se priznati da su rezultati fantastični i da je siemens kupio zlatnu koku, a možda u nekoj budućnosti svrne pogled i na zlatno pile u susjedstvu.

Da ne bi bilo zabune, ta koka nije bila zlatna dok ju nije kupio Siemens.
Sličan primjer je recimo i ĐĐ TEP kojeg je kupio AEE i od tada ostvaruje zaista impresivne rezultate.

Mali ispravak: u 2009 su ET ostvarili 207.104.351kn dobiti, a u 2008 godini 168.212.300kn.
Prihodi 1.079.991.929 -> 1.300.522.285

Od ostvarene dobiti, isplaćuje se:
Siemens 68.655.092kn
KOEI 65.962.736kn

Pa vi vidite kakva bi bila dobit KOEI bez ET i KODT [lol]

Podatke o prihodima i dobiti(neto) kao i broju zaposlenih za Energ.trans. u 2008. i 2009. godini sam pronašao u brošuri"500 najvećih i najuspješnijih" od 27. svibnja 2010. godine te sam ih prepisao ne sumnjajući u vjerodostojnost.

dividenda isplaćena na žiro račun.

Uf što volim ovakve dionice. Možda i najbolja dionica na našem tržištu.


dividenda isplaćena na žiro račun.

yep, i meni sjela.

Evo pogledao sam, sjela i meni!! 😉

Najbolje firme na svijetu desetljećima isplaćuju rastuće dividende – Končar D&ST evo već pola (tek :D) jednog desetljaća ima rastuću dividendu, ako ovako nastavi… jednoga dana će moći spadati u "najbolje firme na svijetu".

Danas je za početak, samo najbolja firma na ZSE!

Jel sjela kome dividenda od KODT na žr u PBZ?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Meni je, a moj žr je u PBZ.

Hvala, meni još nije, valjda idu po abecedi [embarass]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Sjelo i u Zabu

meni u hypo nije

New Report

Close