KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A i ko kaže da neće kupovati. Kupovali su i AUHR koja nije puno veća po trž. kap. Zašto ne bi proširili portfelj da smanje rizik.
Jedino što je da ne kupuju dok je jeftino. To stoji 🙂

Kako je samo brzo popapan ovaj od 2000 kn. [shocked]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Ovo je vjerojatno najbolja firma na našoj burzi (Ok, nema takve forwarde ko Janaf, al to ćemo zanemarit). Jedan striko nam je nudio ovo po 2000 i osobno sam se dobro nakrco…. [thumbsup]

Pozdrav striki…


Kako je samo brzo popapan ovaj od 2000 kn. [shocked]

Kvalitetna roba po dobroj cijeni uvijek ima kupca

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Striko je možda i djelatnik Dist-a, a možda i nije.

Evo održana tiskovna konferencija koncerna Končar u kojoj se spominje i Dist.

Vaš link

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Ja sam danas konacno uspio kupit ovaj biser…
Iako bi mogao nize, nisam nikako htio propustit da miopet kidne ispred nosa

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ja sam danas konacno uspio kupit ovaj biser…
Iako bi mogao nize, nisam nikako htio propustit da miopet kidne ispred nosa

Ja isto malo gricnuo.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Sve gledam i zalim kaj jucer nisam sve ono kupio…
Molio bih cijenjenog prodavaca da nam pruzi još jednu priliku

HVALA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Welcome aboard [thumbsup]

HPB Dynamic jos nije gotov sa prodajom…

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Kako je samo brzo popapan ovaj od 2000 kn. [shocked]

Kvalitetna roba po dobroj cijeni uvijek ima kupca
[/quote]


Sve gledam i zalim kaj jucer nisam sve ono kupio…
Molio bih cijenjenog prodavaca da nam pruzi još jednu priliku

HVALA


decki ,ima koliko hocete po 2000 ,sto sad ne grickate ??????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mislim da znam zašto lagano pada ali ne smijem reći… [sealed]

New Report

Close