KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel se zna tko kupuje? s druge strane ne vjerujem da ce značajnije skočit s ovih razina bar ne jos neko vrijeme. jedino ak stvarno netko ne odluči potegnut

Zna se. Skrbnički Erste banke, novi na Top-10

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Zna se. Skrbnički Erste banke, novi na Top-10

neki hint k’o bi mogao ti biti…?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Deca, bajke pričajte klincima, a ja bum vam pričala priče iz stvarnoga života.
Nemaju za isplatit plaće neg dijele bonove za Konzum.
A vi sam pričajte o rekordnim prihodima

samo da javim kolegici da je dividenda bila u novcu, sto je cudno za jednu firmu koja tako lose stoji

da sam bezobrazno iskren, rekao bi da je brankica veliki manipulator i druker

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

da li netko može stavit kak izgleda prodaja tam negdje oko 3000 kn. hvala

uz ledo i atgr najbolja tvrtka na zse..sve ostalo nebitno, cijena ce doci s vremenom na fer razinu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

07.08.2009 07:35:28 GMT+1 Ispis

Top 10 računa za vr. papir – "KODT-R-A"

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80 Osnovni račun
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 5.418 5,58 Skrb. račun
3. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB GLOBAL OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 2.994 3,08 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 1.410 1,45 Skrb. račun
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB DIONIČKI OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 1.119 1,15 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.048 1,08 Skrb. račun
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82 Skrb. račun
9. KNEŽEVIĆ NIKOLA 777 0,80 Osnovni račun
10. TOMAS MIRO 520 0,54 Osnovni račun
Ukupno: 87,41

a jučer je bilo ovako

1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80 Osnovni račun
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 5.418 5,58 Skrb. račun
3. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB GLOBAL OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 2.994 3,08 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 1.410 1,45 Skrb. račun
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB DIONIČKI OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 1.119 1,15 Skrb. račun
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82 Skrb. račun
8. KNEŽEVIĆ NIKOLA 777 0,80 Osnovni račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 601 0,62 Skrb. račun
10. TOMAS MIRO 520 0,54 Osnovni račun
Ukupno: 86,95

Zanimljive pretumbacije
[proud]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

kak su ovi na kodt neozbiljni postali..neko igra neku igru, cak možda i sam sebi prodaje; gledam cijeli dan na gledalici i nikad niš pametno


gledam cijeli dan na gledalici i nikad niš pametno

Meni je KODT (imam i P-A i R-A) treći po veličini u portfelju al više uopće ne gledam šta se dešava. Bacim oko jednom dnevno. To je dionica za Buy&Hold. Ja sam svoje kupio na proljeće. I još kasnije malo dokupljivao… Ima me i na bidu.. Nije vrijeme za prodaju.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



gledam cijeli dan na gledalici i nikad niš pametno

Meni je KODT (imam i P-A i R-A) treći po veličini u portfelju al više uopće ne gledam šta se dešava. Bacim oko jednom dnevno. To je dionica za Buy&Hold. Ja sam svoje kupio na proljeće. I još kasnije malo dokupljivao… Ima me i na bidu.. Nije vrijeme za prodaju.

[/quote]

meni se desilo da me poklopio stari nalog na prodaji na cca 1900 kad je bio onaj rast na r-a. skoro sam svisnuo. ostao samo p 🙁 i to baš na dionici gdje se rijetko ide po bidu…




gledam cijeli dan na gledalici i nikad niš pametno

Meni je KODT (imam i P-A i R-A) treći po veličini u portfelju al više uopće ne gledam šta se dešava. Bacim oko jednom dnevno. To je dionica za Buy&Hold. Ja sam svoje kupio na proljeće. I još kasnije malo dokupljivao… Ima me i na bidu.. Nije vrijeme za prodaju.

[/quote]

meni se desilo da me poklopio stari nalog na prodaji na cca 1900 kad je bio onaj rast na r-a. skoro sam svisnuo. ostao samo p 🙁 i to baš na dionici gdje se rijetko ide po bidu…
[/quote]

I kaj si onda napravil?? [rolleyes]…na prodaji….mislim na bidu….ili gdje već???

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!





gledam cijeli dan na gledalici i nikad niš pametno

Meni je KODT (imam i P-A i R-A) treći po veličini u portfelju al više uopće ne gledam šta se dešava. Bacim oko jednom dnevno. To je dionica za Buy&Hold. Ja sam svoje kupio na proljeće. I još kasnije malo dokupljivao… Ima me i na bidu.. Nije vrijeme za prodaju.

[/quote]

meni se desilo da me poklopio stari nalog na prodaji na cca 1900 kad je bio onaj rast na r-a. skoro sam svisnuo. ostao samo p 🙁 i to baš na dionici gdje se rijetko ide po bidu…
[/quote]

I kaj si onda napravil?? [rolleyes]…na prodaji….mislim na bidu….ili gdje već???
[/quote]

a niš sad lovim P na bidu on mi je ajmo reć jeftiniji od R i lakše ga je uloviti. kaj bum drugo… [sad]

New Report

Close