KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čestitam!
Oće bit koje loše izvješće na ovoj ZSE? [huh]

oće oće, "ali tek u nadolazećim kvartalima, bute vi vidli" (sam kaj slušam istu spiku već 4 kvartala) [yawn]

pada vlada, kolaps, kosor, ovo ono… [yawn]

ma sve im treba izbiti da više nemaju niti jednu dionicu.

I'LL BE BACK

Ponavljam – da je ovo normalna burza onda bi KODT bio debelo preko 4.000kn…
Isto tako bi i KOEI trebao biti više, ponovo vrlo solidno izvješće a cijena skoro pa ni makac.
Ispada da su kod nas loše firme na cijeni! [angry]

Evo bida, sad da vidimo …

ajte konacno sam bio blizu
kupio koei….on pao isti cas kad sam kupio ali je zato dionica iznad njega ludjacki posrasla
nije lose
pofuk

Ajde konačno neka akcija. Već je i vrijeme bilo. [thumbsup]

Povodom čega je ovo ako se smije znati?

who dares, wins

Normalan čovjek bi pomislio zbog dobrih poslovnih rezultata ali kod nas se nikad ne zna…

još uvijek je jaako jeftina [thumbsup]

bumo vidli. za sad je dobro


Povodom čega je ovo ako se smije znati?

pa objasnio sam Vam u gore napisanome postu
uvijek kad kupim neku dionicu na burzi,ta dionica isti cas padne a dionica do te poraste
pofuk
p.s.isto mi se desava i na lotu
uvijek izadje broj do
isto mi se desilo i u beogradu……ja tamo na neki nacin sirio bratstvo i jedinstvo a u ulici gagarina 100 metara od mene spavom glavom i bradom(doslovce bradom) doktor daragn david dabic
jos kad smo se ujutro vracali pijani doma meni veli frend gle ovog raspizdenog druida kako mirno sa noge na nogu šeta a kad ono ja nakon pol godinae shvatio da je to šetalo 5 miliona dolara po cesti
i onda nek mi neko veli da se novac nemre naci na cesti
strasno

netko fino zagrizao. možda reinvestira dividendu.
ajmo naši [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Povodom čega je ovo ako se smije znati?

ap napiso sam Vam gore
daklem kad ja kupim neku dionicu ona osti cas padne a dionica do nje naraste
kad igram loto izadju brojevi do
kad sam bio u beogradu spavo sam 100 metara od ulice gagarina a tamo je mirno hrkao ni vise ne manjeglavom i bradom(doslovce bradom) doktor dragan david dabic
ujutro ja hodam i veli meni kolega gle ovog raspizdenog druida kak šece sa noge na nogu
nakon pol godinae sam shvatio da je to šetalo 5 miliona dolara
eto to Vam se desava
pofuk

New Report

Close