KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Deca, bajke pričajte klincima, a ja bum vam pričala priče iz stvarnoga života.
Nemaju za isplatit plaće neg dijele bonove za Konzum.
A vi sam pričajte o rekordnim prihodima

jel’ rizoto na skupstini bio od zvijezde, kako je kolega rekao?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Yeee – evo me na nuli s ovom dionicom, izašo iz minusa [thumbsup]

A ja u plusu masnom [wink]

Ma neka si, nadam se da ćeš bit i u puno većem [thumbsup]



Yeee – evo me na nuli s ovom dionicom, izašo iz minusa [thumbsup]

A ja u plusu masnom [wink]
[/quote]
moj plus ne znam koliko je masan, ali je "jako lijep" 😀

Meni je inače jedan od najdražih brojeva broj 22, a danas sam na ovoj dionici obzirom na svoj ponderirani prosjek ulaza točnu u plusu od 22 % ;), još 5,76 % mog ulaza dolazi dividenda… bit će to ako cijena ne padne na moj ulaz to gotovo 28 % (a što je, br 28 mislim, također baš lijep mi broj :D)

Kada već govorimo o dividendama, i lijepim stvarima, evo tri lijepa grafikona, ovi zeleni trodimenzionalni stupići baš dobro izgledaju:


Ma neka si, nadam se da ćeš bit i u puno većem [thumbsup]

I ja se nadam. Aj neka si na 0 konacno dosao, svaka cast sto si toliko dugo izdrzavao minus [thumbsup]

KODT je predobra firma nisam se bojao, cak dokupio nesto sad imam 100 kom [thumbsup]

a vid kupnje na kodtra… [shocked]


a vid kupnje na kodtra… [shocked]

rocky…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

teško da će išta kupiti po toj cijeni – otpale skoro sve drhtave ručice

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Koja korelacija s crobex-om 2100-2100

Lol osto prvi na bidu [lol]
dal cu imat 103 kom [cool]



a vid kupnje na kodtra… [shocked]

rocky…
[/quote]

Jok, ja prodao neki dan skoro sve dionice koje sam imao u HR i do daljnjega ne kupujem kod nas.

New Report

Close