KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-neko gadno zatukao pare u kodt
-neko je pobjegao van (ilirika?)

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Možda je Nava Banka…
Ali u ovakvim mlitavim trgovinskim danima zaista me čudi ovakva trgovina na KODT danas.

Aj Rocky mići se s 1359 [lol]

Stavio sam na 1399 molim lijepo [lol]

Ako prati forum onaj koji mi je danas prodao 3 komada po 1021, ovim putem ga pozdravljam i šaljem mu virtualnu kavu! [thumbsup]

Ovdje bi se konačno nakon nekoliko mjeseci čekanja vrlo lako moglo nešto uloviti po 800-900 kn. Strpljen spašen.

Pa ako nastavi ovakva situacija na tržištu onda će cash biti važniji čak i od dionica ovakve firme. Ne bi me čudilo…
Ali ako KODT završi na 800 onda će vjerojatno Crobex biti bar 200 bodova niže.


Pa ako nastavi ovakva situacija na tržištu onda će cash biti važniji čak i od dionica ovakve firme. Ne bi me čudilo…
Ali ako KODT završi na 800 onda će vjerojatno Crobex biti bar 200 bodova niže.

Mislim da Crobex može bez problema još 200 bodova niže . Na ovoj razini Crobex je cca. -72.5 % u odnosu na najvišu vrijednost što znači da bi se trebao dogoditi pad od daljnjih cca. 4% u odnosu na ATH ,a to je uzimajući u obzir sve okolnosti na našem tržištu kapitala itekako moguće.

Ukoliko bi dividenda bila preko 100 kn ( a trebala bi biti ), isplata je za 4 mjeseca – nema mi tu matematike, ali vidjet cemo

Pa SMNS bi trebao imati dividendu oko 100kn a prodaje se po 400kn zadnjih dana…
Čudna je matematika ovih dana.

KODT zapošljava nove ljude:

http://www.moj-posao.net/jseeker_ad_detailedview.php?entityId=fd096940dca14f54fafedc82465fddf6

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

Na R-A ukrcaj a na P-A iskrcaj… ništa mi više nije jasno… [lol]

New Report

Close