KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel se ti to šališ ili si uspio nekom matematikom doći do tog broja? [huh]

jel’ ti to pitas zato sto bi sutra htio prodati kodt?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Da, moj prikriveni plan je prodati ga sutra sa +20% u odnosu na današnju cijenu, garant će odmah svi navaliti na kupnju čim pročitaju što se piše na forumu i to što par ljudi ovdje misle da je baš ta dionica potcjenjena za razliku od drugih na ZSE… [lol]

Zanima me kako si došao do 1,3. Ne vidim kako je to moguće. Meni ispadne skoro 5. Da stavim cijenu dionice 50kn opet ispadne preko 2.

ja sam ovdje "u minusu" točno 50 %… koja smijurija 😛 E šteta što nemam sada za dokup 🙁

Nemam ja ništa protiv ovih cijena, jedino mi je žao što više nemam za kupnju, ali veseli me da će poneki pošteni čovjek tek sada se odvažiti uči, i imat će u sljedećih 10 godina na ovoj dionici ogromnih 7 % veći godišnji kapitalni prinos od mene, ja sam očito od onih rijetkih koje veseli i tuđa sreća 😉

target na pm

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


target na pm

kikiriki i kostice na pm

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji

vidim, puno saljivdjija i targetasa ovdje… ali da ja mom prijaktelju kokiju odgovorim…

EBITDA u zadnjih 4 kvartala je 103 mio kuna

trenutna kapitalizacija ja oko 125 mio kuna
dug je oko 26 mio kuna
cash & cash like oko 15 mio kuna

dividend yield je oko 9%,
ako do budu imali politiku kao i do sada tj da isplacuju pola prikazane dobiti, dividend yield je oko 12%

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Kako ti je to ispalo?
Meni EBITDA za prošla 4 kvartala ispadne oko 55 mil a EV oko 271 mil


target na pm

Evo Smrade111 , ne mozeš izdržat da opet ne drukaš na dolje. Stvarno si bijedan.

EV 271?!
pa kako ti Roky racunas EV?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

EV računam:
tržišna kapitalizacija + AOP 20 + AOP 22 + AOP 23 – AOP 12 – trezorske dionice

Ne bi li EV trebao biti tržišna kapitalizacija + dugovanja – trezorske dionice – cash?

Zašto sam fulao ceo fudbal?

Evo što kaže investopedia:

The Calculation
Simply put, EV is the sum of a company’s market cap and its net debt. To compute the EV, first calculate the company’s market cap, add total debt (including long and short-term debt reported in the balance sheet), and subtract cash and investments (also reported in the balance sheet).

Gdje god da sam gledao nisam vidio da u EV ne ulaze sva dugovanja nego samo neka.

New Report

Close