KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stari moj, ove cijene KODT-a ćemo se sjećati za par godina. Te oni koji nisu prepoznali vrijednost će biti jako tužni. Čista bagatela, po svakom kriteriju.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Ovo je stvarno kikiriki cijena, čekao sam P-A oko 1000 ali nije bilo baš takvih očajnika.

neznam ko prodaje ali nije ni bitno…

ovo je div yield preko 10%…cak i ako se sve u poduzeću zaustavi na ovoj razini na godinu dvije…

ja nisam tip koji odbija poklone

Sveukupna kupnja (uz pretpostavku da nema skrivenih naloga) na redovnoj je cca. 65.000 kn ,a na povlaštenoj cca.60.000 kn.Jad i bijeda.
Još malo pa će nestati bid . Možda će to biti pravi buy signal.


ovo je div yield preko 10%…cak i ako se sve u poduzeću zaustavi na ovoj razini na godinu dvije…
ja nisam tip koji odbija poklone

nevjerojatno je da se ovakva dionica može tržiti po ovakvim cijenama… dividend yield je definitnvno na 10ak posto, što bi buffeta zadovoljilo za ulaz, a firma je super stabilna, kvalitetna, perspektivna, grana u kojoj posluje je tražena čak i u vrijeme recesije.. nema nikakvih argumenata da bi trebalo doć do nekog značajnijeg pada tokom recesije, a nakon nje sigurno ekspanzija od 10ak posto na godinu za ovu firmu, a ako prođe ovo testiranje u rusiji što radimo onda oh ho ho

O majko mila pa gdje ovo ode… [undecid]

tko tepita glavno da se lupa
bid il ask tako svejedno

Postanite Eu-robovi

Kao u ovom vicu:

Idu dva brokera ulicom jedan nosi 100.000 kn u koferu i naiđu na govno, kaže ovaj s lovom ajd ga pojedi dam ti ovih 100.000 kn.

Ovaj pojede i dobije keš…

Idu malo dalje i opet govno, kaže sad ovaj njemu ajd sad i ti pojedi pa ja tebi dam 100.000 kn i ovaj pojede i uzme novac, malo zastane i pita:

"Pa čekaj obojica smo pojeli govno a imamo istu lovu kao i prije?"

Ovaj mu odgovori: "Istina al’ smo napravili 200.000 kn prometa!"

[lol]

200.000 kn prometa na KODTu? ja to ne vidim.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Na temi bez cenzure 6.11.2008. na str. 734 sam predvidio cijenu od 800 kn do kraja godine.Za to nije trebalo biti posebno vidovit.Mislim da se ovoj dionici može dogoditi nešto još gore,a to je potpuna nelikvidnost koja se već sada dogodila velikom broju dionica.Sve sam uvjereniji da pravi oporavak može doći tek za 7-8 godina kada se u kolektivnoj svijesti polako počne zaboravljati ovaj krah.Do tada ko živ ko mrtav (to smo svi dugoročno).

Meni je i ovih 1000-1050kn nevjerovatno niska cijena…
Nek bude 800 pa ću kupovati bez obzira na nelikvidnost.

evo nas na 1.3 ev/ebitda… [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close