KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo izvješće je očekivano i ništa novo nismo saznali.Možda pomogne nekima da lakše izađu iz dionice,kao što su neki iskoristili dividendu za izlazak na 3.000,00 kn.

Stim da su oni koji su izašli tik pred dividendu pogodili u sridu [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Moj komentar – očekivao sam nešto više u 3q, no i ovo je dobro. Dobit u tri kvartala jednaka je proslogodisnjoj, u 4q radi nova hala i cijene materijala su pale značajno. Trebalo bi biti preko 30 milja dobiti za 2008.

bookmaker – ne znam zašto bi bilo nužno izlaziti na ovoj cijeni.

Vipy kad budeš imao vremena ….



Ovo izvješće je očekivano i ništa novo nismo saznali.Možda pomogne nekima da lakše izađu iz dionice,kao što su neki iskoristili dividendu za izlazak na 3.000,00 kn.

Stim da su oni koji su izašli tik pred dividendu pogodili u sridu [thumbsup]
[/quote]

a pogotovo s neposrednim ulaskom u varteks i liburniju nakon toga! [lol]

-necu komentirati ono sto je vec napisano u vezi rasta prihoda i dobiti
– vrijednost ugovorenih poslova na istoj razini kao prosle godine u ovo vrijeme
– legendarne rezervacije 2 mio kuna
– financijski dug (onaj na koji se place kamata) od pocetka godine smanjen za dodatnih 5,5 mio kuna, ako ovako nastave, uskoro ce imati neto kamatne prihode…
– prihode i ebitda stavio u graf

utjecaj visih cijena po meni se ne vidi, vec je pad EBITDA marze posljedica prije svega povecanja troskova zaposlenika (povecanje broja zaposlenih sa 318 na 357)

Izvjesce-fenomenalno, uostalom kao i kompanija vec niz godina…

ps ovo s pukanicem je strasno…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

nisam gledao izvješće detaljno, meni ok.
vipy, troškovi osoblja su ovaj kvartal manji nego prijašnja dva.
zašto Materijalni troškovi i troškovi prodane robe rastu relativno brže nego prihodi? ima kakva ideja?
kak se na njih reflektira cijena bakra?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

istina, ako gledamo kvartale, ali u usporedbi s proslom godinom troskovi zaposlenih su znacajno veci
provjerio sam bruto marze

zadnjih 5 kvartala (kumulativno)
41% 53% 44% 42% 43%

pojedinacno

54% 104% 44% 40% 45%

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

sorry, ispustio sam Promjene u zalihama.

a ovaj bakar? za sad se izgleda ne reflektira.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

il’ su sretne ruke
il’ su pametni pa hedgaju,

bio sam u par kompanija, van zagreba i kad sam poceo razgovarati s tipovima, kako su sofisticirani, pao sam na guzicu, mislim da ne bi ocekivali u mjestu tipa banova jaruga da ljudu paze na hedge sto se tice FX, proizvodnje, i sl….

s druge strane
u jednoj renomiranoj kuci sam cuo najvecu glupost od covjeka upravlja XXXXX kuna…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

pozdrav
Sto volim procitat post od kolege Vipy poslije izvjestaja; Odmah znam da nisam pogrijesio sa dionicom, jos da sam imao pojma o TA upola kao danas, bio bi u top 10
[lol] [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

nagradno pitanje:

jedan od čelnih ljudi kodta Petar Vlaić – na čemu je magistrirao ekonomiju? [smiley]

daculo legendo……. i ja bi bio u top6-7! [lol]

Stvarno ste zabavni na ovoj temi.Vi izgleda ne kužite (ili samo dobro glumite) da fundamenti ne igraju nikakvu ulogu već duže vrijeme.Još uvijek nije kasno za vas.S obzirom da ne vidim što bi ovu i druge dionice moglo znatnije podići u idućih 6 mjeseci mislim da je bolje za to vrijeme biti u kešu.
Vraćamo se na ono staro pitanje mislite li da je u idućih par mjeseci izglednije da se cijena dionice približi iznosu od 1.000 kn ili iznosu od 2.500 kn.

1.000 kn.

New Report

Close