KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da nemam sta tu previse obrazlagat (sve je jasno…pogledaj rezultate poslovnih izvješća)
Ima jos dionica koje smatram podjecjenjenima, ali ne velik broj…necu nabrajat…
ali ova dionica vrijedi barem dvostruko vise od sadasnje cijene…
mislim sto se lose dogodilo u firmi da dionica tako rokne???? nista, upravo suprotno, i dalje zaposljavaju nove radnike, posluju profitabilno, otvaraju nove pogone…bla bla bla…
iskreno, nisam mislio da ce se ikad više vratit na ove razine na kojima je sada ( tu je bila krajem 2006 i početkom 2007 godine, prije onog strelovitog rasta)…a mnogi su i onda govorili da je dionica debelo debelo podcjenjena…e od onda je proslo skoro 2 godine i puno dobrih poslovnih rezultata….
rocky, iskreno…ovu dionicu pratim vec par godina i moje misljenje o njoj je gore napisano…
to je samo moje misljenje
Pozz

Pametan covjek uci na tudjim greskama, a glup na svojim

1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80 Osnovni račun
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
3. HPB D.D. 4.548 4,68 Skrb. račun
4. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 2.994 3,08 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.000 2,06 Skrb. račun
6. KNEŽEVIĆ NIKOLA 1.170 1,21 Osnovni račun
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 1.119 1,15 Skrb. račun
8. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 762 0,78 Skrb. račun
10. BELAMARIĆ JOSIP 452 0,47 Osnovni račun
Ukupno: 87,16

Danas nema promjena od jučer u top 10

hebiga,
jos jedan dokaz da TA i FA bas nemaju veze…
samo ova za PA i RA nema bas ni logike…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


hebiga,
jos jedan dokaz da TA i FA bas nemaju veze…
samo ova za PA i RA nema bas ni logike…

da.
ali, ako se ne varam, bilo je dana(ili samo trenutaka?) kada je pa bio iznad ra.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

i jedna i druga su nelikvidne, ja imam RA te je mogu vjerovatno ja sam spustiti na 1000 i dignuti na 4000…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

pusti vlada on ti je živo poštenje i dobričina od čovjeka…

on ti nema interesa za ovu dionicu samo ju je među 300 ostalih išćupo kako bi napravio njenu "uber kvalitetnu analizu" o mogućem padu na 1200 unatoč tome što bi na toj cijeni dividenda bila jedno 12% samo za 2008u, unatoč mogućem multipliciranju dobiti za par godina, unatoč tome što kad je koei preuzimao kodt po 1200 niko nije htio dat svoje dionice po toj cijeni…

ali čestitam, pogodio si prvi target za p-a, protržena je 1 dionica po 1700! [thumbsup]

ozbiljno razmišljam o ideji da ako kodt-p-x padnu na cca 1200 prodam stan za cca 50000eur, u međuvremenu dok nemam stan živio bi u iznajmljenom za 300eur/mjesec, godišnji najam pokrila bi dividenda i još bi ostao đeparac, vrijeme koje bi proveo u iznajmljenom stanu mi nije bitno, može biti godina, dvije…pet, u oporavak tržišta kad-tad ne sumnjam, možda se ispuhne i balon nekretnina pa kupim veći stan za manju lovu, no, dvije stvari:
– hoće li ostati na burzi, i
– hoće li i dalje isti postotak dobiti u dividendu?

što mislite o ideji? ludo? hrabro?


što mislite o ideji? ludo? hrabro?

ludo hrabro.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ozbiljno razmišljam o ideji da ako kodt-p-x padnu na cca 1200 prodam stan za cca 50000eur, u međuvremenu dok nemam stan živio bi u iznajmljenom za 300eur/mjesec, godišnji najam pokrila bi dividenda i još bi ostao đeparac, vrijeme koje bi proveo u iznajmljenom stanu mi nije bitno, može biti godina, dvije…pet, u oporavak tržišta kad-tad ne sumnjam, možda se ispuhne i balon nekretnina pa kupim veći stan za manju lovu, no, dvije stvari:
– hoće li ostati na burzi, i
– hoće li i dalje isti postotak dobiti u dividendu?

što mislite o ideji? ludo? hrabro?


Jebote lud si skroz,da ti nije Wunder brat ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Gdje i koliki ti je stan…placam u gotovini…:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex


ozbiljno razmišljam o ideji da ako kodt-p-x padnu na cca 1200 prodam stan za cca 50000eur, u međuvremenu dok nemam stan živio bi u iznajmljenom za 300eur/mjesec, godišnji najam pokrila bi dividenda i još bi ostao đeparac, vrijeme koje bi proveo u iznajmljenom stanu mi nije bitno, može biti godina, dvije…pet, u oporavak tržišta kad-tad ne sumnjam, možda se ispuhne i balon nekretnina pa kupim veći stan za manju lovu, no, dvije stvari:
– hoće li ostati na burzi, i
– hoće li i dalje isti postotak dobiti u dividendu?

što mislite o ideji? ludo? hrabro?


Na toj razini cijene jako teško da biste mogli kupiti dionica kodt za 50000 eura.

evo i malo dogovornih

aj nek više đubrad izađe ko mora il misli

1.820,00 21 13:22:15
1.820,00 31 13:22:15
1.820,00 31 13:22:15
1.820,00 31 13:22:15
1.820,00 31 13:22:15
1.820,00 31 13:22:15
1.820,00 31 13:22:15
1.820,00 31 13:22:15

New Report

Close