KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja mislim da ovi sto prodaju po ovim cijenama nisu svjesni kakvu dionicu imaju u rukama….baš žalosno…

Ne treba se uzbuđivati zbog nepovoljnih transakcija sa smiješnim prometom, hej pa govorimo o sedam dionica. A i nikad ne možeš osuđivati druge po tom pitanju, možda im očajno treba casha za neke druge stvari a ne samo TK.
Joj gdje sam bio danas s bidom 🙂

Koliko vidim KODT se jako dobro drži u ovom općem potopu.

možda zato jer će samo dividenda na 1900/2100 za 2008u bit cca 7-8% barem s time da kodt svoju dobit u narednim godinama može barem poduplat! [smiley]

a ovi napadi sa 7-8 dionica su prestrašni! [rolleyes]

KODT je svoj potop odradio ranije a smo sad mirniji nesto
🙂

odoh na bid
pozdrav

i da li će dionica kodt bit dobitnik dana usred žestoke korekcije? [lol]

nisam ga ja digo majke mi! [smiley]

Wunder, evo ti 11 komada po 2101, navali, još malo pa nestalo! [cool]

A ovo nije žestoka korekcija nego masakr! [bye]


Wunder, evo ti 11 komada po 2101, navali, još malo pa nestalo! [cool]

A ovo nije žestoka korekcija nego masakr! [bye]

Rocky nemoj zezati,zna wunder da će biti jeftinije.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Pa eto, pobralo me na 2102, pobralo me na 2002, sad sam na 1903

idemo dalje, nek se lavgar veseli, ovo mu uljepšalo dan

Eto stavio netko nalog za kupnju 50 komada po 2000 i nestalo u sekundi. [bye]


Eto stavio netko nalog za kupnju 50 komada po 2000 i nestalo u sekundi. [bye]

a drukas li ga drukas,
druze, kako jadroplov? [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


a drukas li ga drukas,
druze, kako jadroplov? [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye]

O’šo koji dan kasnije po nabavnoj cijeni, zaradio samo broker… [lol]
Stop-loss je magična stvar koju mnogima ne bi bilo na odmet naučiti. Da nije toga bio bih ove godine skoro u duplo većem minusu nego sada.

Ajde dečki, pa mora vam netko raditi ravnotežu, ne mogu svi samo vikati UP UP UP [cool]

Evo za one dotučenog morala malo pozitivnih vijesti iz tvornice. Dovršen je betonski plato velike nosivosti koji će služiti kao skladište za gotove proizvode, pogotovo energetske transformatore, a to će im omogućiti veću fleksibilnost u proizvodnji i neće više trebati toliko tempirati proizvodnju prema potrebama kupaca.

New Report

Close