KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pjerino,
jos moras uciti… odi na sorbonnu

sto se tice kodt
no pain, no gain…
kad ulazes u banku, onad max mozes izgubiti glavnicu i nista vise, naravno ako je visa od 100 000, a dobiti mozes kamatu

i kod kodt mozes izgubiti sve, ali isto tako mozes dobiti znatno vise

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


pjerino,
jos moras uciti… odi na sorbonnu

sto se tice kodt
no pain, no gain…
kad ulazes u banku, onad max mozes izgubiti glavnicu i nista vise, naravno ako je visa od 100 000, a dobiti mozes kamatu

i kod kodt mozes izgubiti sve, ali isto tako mozes dobiti znatno vise

Vas poštujem kao forumaša i drzim za dobrog poznavatelja..

Ali kakve su šanse da zaradite ako npr glavninu KODT.r.a kupite na recimo 4800, kada je dionica bila debelo precjenjena, tržište pregrijana, tako da je trebalo dobro bit potkovan NE znanjem da bi tada išta kupio a kamoli ovu nelikvidušu?

A ulagati na metodu smanjivanja ulaza, hmmmmm…..ima smisla ako dobro poznajete TA inace se samo još dublje uvaljate u mulj, to je kao živo blato, što se više mrdate, brže tonete..

A sad malo za računovođe hihihihhihi

Rezervacije služe zbog eventualnih problema u budućnosti, a kada su tako velike sigurno bi ih moglo biti.
Ne vidim drugog razloga zašto su tako visoke

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"

Pjerino
Ok, ajmo malo pristojnije.
Kodt nije bio precijenjen niti na 4800. Stavio sam 2 x procjenu vrijednosti na forum s dovoljno informacija da se moze napraiti vlastita procjena. 1 puta kad sam kupovao KODT kupovao sam ga po 3000 i vecinu toga rijesio na 5000. Zasto? Jednostavno, dosta sam usao unutra te mi 60%-ak posto nije bilo za odbaciti.

ako ce ces gledati k’o vecina "analiticara" po P/E onda kodt nije nije toliko precijenjen. No o ulaganju samo na p/e necu trositi rijeci.

No cinjenica je da ti svim silama pokusavas objasniti da je kodt neisplativa kupnja
– npr. tehnicka analiza na dionici na kojoj ja sam mogu napraviti +/- 50%
– DCM sa Sorbonne
– ili ne bljuvotine o izlasku s burze iz cistog razloga zato sto stojis na bidu

i na kraju, sto se tice rezerviranja. Svatko tko zna osnove osnova ekonomije i racunovodstva [lol] zna da rezerviranja za buduce kapitalne investicije je cisti bullshit. Porezna uprava ih je u kontroli prije par godina natjerala da to sve prebace u prihode.

I na kraju industrija u kojoj posluje KODt JE demAND Driven i osnovni problem je nedostatak kapaciteta – energetika (bas u vrijeme kad dolazni njihova nova hala). Njihov order backlog je fiksno popunjen do 2010 i okvirno do 2012 te ce njihovi prihodi rasti brze nego u mojim procjenama.
A sad lavgar, ti i slicni slobodno nastvite sa svojim bljuvotinama kako bi nekako navukli na bid

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@pjerino
use,nase,podase-prase.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Il je Pjerino na bidu il Ilirika nema milosti. Ili KODT odlazi s burze.
Ni indijanci nam više ne mogu pomoć. [lol]

Opet se ovaj istresao do 2121. Ne mreš vjerovat. A lipo im je Wunder nudio pare za sve.

Kupujem samo kad Knele kupuje, a prodajem kad svi kupuju.

Svaka čast Vipy

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

aj da ga bar pokuša prodat po 2200-300 na asku, al ne, ajmo lupat bid, bidbidbidbid! [lol]

evo nadam se da će neko napravit analizu po špranci u prilogu i zakačit nam natrag na forum!

Eto opet lupanja po bidu…

No da malo podignemo moral, evo jedne slike, parsto trafića koji samo čekaju na otpremu [cool]

šta slika, evo film! [lol]


aj da ga bar pokuša prodat po 2200-300 na asku, al ne, ajmo lupat bid, bidbidbidbid! [lol]

evo nadam se da će neko napravit analizu po špranci u prilogu i zakačit nam natrag na forum!

i ja se nadam analizi !

osobno smatram da ova prodaja, sa lupanjem po bidu,
po ovim cijenama nema smisla, odnosno da je cijena smiješno povoljna, šteta što više toga se ne prodaje po ovoj cijeni, nego malene količine.

mislim da se prodavači zaleću i daju dionicu stvarno ispod cijene ! [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

moš mislit kak ti neko onu tablicu zna ispunit, ekipa ti samo zna da kodt odlazi s burze! [lol]

možda kolega pjerino sa sorbonskog univerziteta bi nam mogao pomoći kao veliki poznavaoc dcm metoda, što mu je onda jedan dcfić napravit kad je to ionako samo jedan mali dio dcm-a! [smiley] [rolleyes]

evo vam

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close